Podívejte se na místo natáčení seriálu Fallout

Adaptace od Amazonu vstoupila do produkce koncem června. Natáčí se v New Yorku

Zdroj: Xbox News
20. 7. 2022
Název hry: Fallout (seriál)

Seriál Fallout od Amazonu se začíná pomalu zhmotňovat. V posledních měsících jsme opakovaně řešili obsazení, ale teď už jsme se dostali do fáze ostré produkce. A internetem se začaly toulat první fotografie z míst, kde se bude adaptace natáčet. Fanouškům nemohlo uniknout, že se v seriálu objeví slavný řetězec Super Duper Mart, který se objevil hned v několika hrách z této série. Ostatně takovéhle výjevy ale nejde přehlédnout…

Snímky pocházejí ze Staten Islandu a natáčení mělo začít koncem června nejen zde, ale také na dalších místech v New Yorku. Detaily ovšem zúčastněné strany stále šetří. Naposledy jsme psali, že si v seriálu má jednu z hlavních rolí zahrát populární herec Kyle MacLachlan, kterého můžete znát z Duny z roku 1984, Twin Peaks, Modrého sametu, ale i seriálů Zoufalé manželky, Sex ve městě nebo Jak jsem poznal vaši matku.

V souvislosti s adaptací se ale skloňovala také další jména – Xelia Mendes-Jones, Aaron Moten, Ella Purnell a Walton Goggins. O jejich postavách ale v podstatě nic nevíme. Výkonnými producenty a showrunnery jsou Geneva Robertson-Dworet a Graham Wagner. Mladší bratr Christophera Nolana Jonathan podepsaný pod Westworldem má natáčet první epizodu. Na seriálovou adaptaci z pozice producenta dohlíží také Todd Howard z Bethesdy. Projekt byl oznámen už v roce 2020.

Pro zajímavost se podívejte, jak vypadá Super Duper Mart ve hrách Fallout 3 a Fallout 4.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru