Football Manager 2024, Sega, Football Manager 2024 vyjde v listopadu

Football Manager 2024 vyjde v listopadu

Sega oficiálně představila nový ročník. Mobilní verze bude exkluzivně na Netflixu

Zdroj: Sports Interactive
12. 9. 2023
Název: Football Manager 2024 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 6. 11. 2023 Platformy: , , , , , , , Žánr: , Datum vydání: 6. 11. 2023

Informace insidera billbil-kuna se opět oficiálně potvrzují. Společnosti Sports Interactive a Sega formálně představily Football Manager 2024. Hra vyjde 6. listopadu a vývojáři ji popisují jako dosud nejkompletnější edici. Kdo si navíc titul předobjedná, může se těšit na desetiprocentní slevu a dřívější přístup do hry. Kromě PC a Macu FM24 dorazí také na konzole – konkrétně mluvíme o Xboxu One, Xboxu Series i PlayStationu 5 – a mobilní platformy. FM24 najdeme rovněž v Game Passu.

Football Manager 2024 Touch se vrací s novou sezónou na Switch a Football Manager 2024 Mobile bude nově exkluzivně v nabídce Netflixu. Sega se chlubí, že díky tomu bude mít k jejich hře instantně přístup přes 230 milionů předplatitelů této služby, která je na poli videoher stále aktivnější. Vůbec poprvé bude v sérii zastoupena oficiálně japonská liga. Už dříve autoři lákali na možnost pokračovat v rozehraném kariéře z předchozího ročníku, což je dlouho žádaná funkce, kterou novinka konečně nabídne. A počínaje tímto ročníkem i další budoucí díly.

Tým přitom slibuje, že bude postupně představovat další funkce. Už 18. září se dočkáme dalších podrobností a samostatné příspěvky mají být věnované verzím Console, Touch a Mobile. 20. ročník v sérii Football Manager je výjimečný i proto, že uzavře jednu velkou kapitolu této značky. Další díl už bude úplně nový a mám stát také enginu Unity.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru