FIFA 22 bude zřejmě i v nabídce Game Passu

Sony včera oznámila fotbal od EA pro PS Plus. Zdá se ale, že jde o plošnou akci vývojářů

Zdroj: Electronic Arts
28. 4. 2022
Název: FIFA 22 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 1. 10. 2021 Platformy: , , , , , , Žánr:

Už když insider s přezdívkou billbil-kun informoval o tom, že součástí květnové nabídky her k předplatnému PS Plus má být i FIFA 22, výběru jsme se podivovali. Samozřejmě v dobrém, protože by šlo o bezprecedentní krok ze strany Electronic Arts a přidanou hodnotu pro předplatitele. Pak, když Sony nabídku oficiálně stvrdila, byl prostor pro diskuzi ještě větší. Zdá se ale, že ve výsledku jde spíše o iniciativu ze strany vývojářů z EA, nikoliv čistě Sony, protože se FIFA 22 s největší pravděpodobností objeví také v nabídce Game Passu skrze doprovodné předplatné EA Play.

Ačkoliv v tomto případě oficiální potvrzení chybí, náznaky přichází přímo z Xbox Storu. Insider s přezdívkou Idle Sloth si všiml, že už u nejnovějšího ročníku série FIFA svítí možnost získat ji na Xboxu One a Xbox Series právě skrze EA Play, kde byl dosud pouze obligátní 10hodinový trial. Znamenalo by to, že po více než půl roce nemá Electronic Arts do levnější formy svého předplatného titul umístit a dá se proto předpokládat, že i vyjednávání o zahrnutí do PS Plus mohlo být o to snazší. Podotýkáme jen, že dražší forma předplatného – EA Play Pro – ve kterém je FIFA 22 a většina dalších titulů EA od dne svého uvedení, je dostupná pouze na PC a samostatně, nikoliv uvnitř Xbox Game Pass Ultimate.

Na oficiální potvrzení a skutečné zařazení hry do popisované nabídky, musí v tuto chvíli hráči čekat, vzhledem k informacím přímo z Xbox Storu je ale pravděpodobné, že se tak může stát už v průběhu dnešního dne.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru