Hogwarts Legacy (Harry Potter RPG), Warner Bros. Interactive Entertainment, Dnes nás čeká další prezentace Hogwarts Legacy

Dnes nás čeká další prezentace Hogwarts Legacy

Bude zaměřena na hratelnost. Prohlédneme si Bradavice a čeká nás i tvorba postavy a boj

Zdroj: Avalanche Software
11. 11. 2022
Název: Hogwarts Legacy (Harry Potter RPG) Vývojář: , , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr:
Datum vydání:
10. 2. 2023
5. 5. 2023 (PlayStation 4)
14. 11. 2023 (Switch)

Vánoce v Bradavicích po nedávném odkladu Hogwarts Legacy až na únor příštího roku bohužel nestrávíme, ale vývojáři z Avalanche Software se rozhodli fanoušky potěšit a zkrátit jim čekání. Koneckonců není datum vydání tak daleko, čili nastal nejvyšší čas, aby se hra předvedla v tom nejlepším světle a nalákala i ty, kteří jeden z momentálně nejočekávanějších titulů zatím nevyhlíží. Na dnešní večer je naplánovaná další prezentace, která se tentokrát bude zaměřovat především na hratelnost. Gameplay Showcase, jak byl stream nazván, proběhne v 19 hod. našeho času.

Nová ukázka gameplaye nám blíže ukáže Bradavický hrad, jelikož se vydáme na krátkou prohlídku. Již nyní můžeme v krátkém teaseru, jímž byl stream oznámen, vidět jednoho z mrzimorských studentů, kterak nás zavádí do jedné z dosud nepředstavených lokací. Kromě toho vývojáři potvrdili, že detailně představí systém tvorby postavy a uživatelské rozhraní. Dokonce se můžeme těšit i na stručný úvod do boje, což je bezpochyby jeden z nejdůležitějších a nejzajímavějších, ale zároveň i nepříliš prozkoumaných mechanismů hry. Stream bude možné sledovat na YouTube i na Twitchi.

Otázkou samozřejmě je, jak dlouho bude přenos trvat a kolik nového obsahu bychom tedy mohli vidět. Na tuto otázku už s největší pravděpodobností odpověděl uživatel za twitterovým účtem PlayStation Game Size, který prozkoumal kód stránky u předpřipraveného videa na YouTube. Dle něj by mělo být video dlouhé přesně 46 minut a 9 sekund, což je ovšem nutné upřesnit. S největší pravděpodobností bude součástí i nějaky odpočet, čili by výsledná akce mohla trvat přibližně 15-30 minut. I to je ovšem dostatečně dlouhá doba na to, abychom se dozvěděli vše potřebné.

Hogwarts Legacy mělo původně dorazit ještě do konce letošního roku, přesné datum ovšem nebylo známo. Letos v srpnu vývojáři datum vydání konečně oznámili, současně s ním však i odklad, neboť hra nakonec vyjde až 10. února 2023. To se navíc netýká verze pro Nintendo Switch, která dorazí až později. Hned na začátku září jsme se v souvislosti se začátkem nového školního roku nicméně dočkali další vydatné ukázky, z níž jsme se dozvěděli mnoho nového. Krátce na to ale mohlo následovat zklamání z potvrzení dlouhých dohadů, že součástí hry nebude famfrpál (metlobal). Teď už každopádně nezbývá než čekat, co si pro nás nachystala dnešní prezentace. Více o hře si samozřejmě můžete jako vždy přečíst i v našich starších článcích.

 

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru