Hogwarts Legacy hlásí odklad, vyjde až příští rok

Hráči se konečně dočkali přesného data vydání, hra ovšem letošní Vánoce nestihne

Zdroj: Warner Bros.
12. 8. 2022

Očekávané RPG ze světa Harryho Pottera obdrželo přesné datum vydání, které ovšem všechny nedočkavce zklame. Vývojáři bohužel i přes opakované ujišťování, že titul dorazí letos o Vánocích, vydání odložili až na příští rok. Hogwarts Legacy nově nakonec dorazí 10. února 2023.

Vývojáři z Avalanche Software potřebují více času, aby hráčům dodali, jak už bývá v podobných případech zvykem, co nejlepší možný zážitek. Ještě více času pak potřebují na verzi pro Nintendo Switch, jelikož té se stanovené datum vydání netýká. Zatímco tedy na PC, PlayStation 4 a Playstation 5, Xbox One, Xbox Series S a Xbox Series X dorazí hra v únoru, datum vydání verze pro Switch bude oznámeno později. Vývojáři rovněž vydali krátké video, v němž o odkladu informují, přesné důvody však nesdělují. „Jsme nadšeni z toho, co zde ve studiu vytváříme, potřebujeme však ještě trochu času, abychom všem nabídli ten nejlepší možný zážitek,“ opakuje ve videu komunitní manažer studia Chandler Wood.

Kolem hry se vzhledem k rozjíždějící se propagaci postupně začalo objevovat více a více nových informací, ale konkrétní datum vydání bylo doteď záhadou. Nyní bohužel současně přichází s touto nemilou zprávou, že si na hru počkáme ještě dalších pár týdnů. I přesto už zhruba tušíme, co můžeme očekávat od předobjednávek, respektive jaké edice hra nabídne, díky nedávnému úniku. Pár nových informací jsme se též dozvěděli minulý týden na prezentaci společnosti Autodesk, kde se nečekaně ukázalo nové video. Více informací můžete každopádně jako vždy najít i v našich dalších starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru