Assassin’s Creed Jade, Ubisoft, Čínské Assassin’s Creed krátí svůj název na Jade

Čínské Assassin’s Creed krátí svůj název na Jade

Mobilní titul má nové logo i trailer, datum zatím stále ne. Brzy proběhne další uzavřená beta

Zdroj: Ubisoft
24. 8. 2023
Název: Assassin’s Creed Jade Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , Žánr:

Když loni společnost Ubisoft během své prezentace Ubisoft Forward mimo jiné nastiňovala budoucnost série Assassin’s Creed, dočkali jsme se potvrzení a oficiálního oznámení trojice titulů s pracovními názvy – Codename Jade, Codename Red a Codename Hexe – jež budou zároveň součástí hubu Assassin’s Creed Infinity. Nejblíže svému vydání má první zmíněný titul s označením Jade. U něj nyní došlo k drobné změně a zoficiálnění názvu, jelikož Jade platí, nadále však už není potřeba hru označovat pracovním názvem.

Na Gamescomu proběhla drobná akce nazvaná Level Infinite, na níž se prezentovalo právě i mobilní Assassin’s Creed Jade zasazené do Číny, jež zde bylo vedeno ještě pod pracovním názvem. Kromě nového gameplay traileru jsme však obdrželi i oznámení o tomto lehounkém zásahu a změně do finální verze, což provázelo i představení nového loga. Dále jsme se dozvěděli, že brzy proběhne druhá uzavřená beta, přesné datum ovšem zatím nebylo oznámeno, totéž i nadále platí o samotném datu vydání. V rámci první uzavřené bety se na veřejnost dostalo prostřednictvím úniků několik delších záznamů, které předčasně ukázaly rozhraní i boj, ale také jedno zajímavé cameo.

Assassin’s Creed Jade je mobilní titul pro iOS a Android, na PC ani jiné platformy se nechystá. Hra by měla vyjít ještě letos.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru