Assassin’s Creed Jade, Ubisoft, Únik odhalil návrat Kassandry v Assassin’s Creed Jade

Únik odhalil návrat Kassandry v Assassin’s Creed Jade

Objevil se více než dvouhodinový gameplay z uzavřené bety. Podívejte se na boj i rozhraní

Zdroj: Ubisoft
Název: Assassin’s Creed Jade Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , Žánr:

Mobilní Assassin’s Creed Jade, který je zasazen do starověké Číny, vstoupil do uzavřené bety. O přístup se mohl přihlásit kdokoliv, jen vybraní jedinci se ale mohli skutečně pustit do hraní a začít postupně zjišťovat, jak si hra stojí v porovnání s velkými díly z konzolí a počítačů. Ještě před tím jsme ale mohli sledovat uniklé záběry ze hraní, v nichž se objevila například Velká čínská zeď, části prozkoumávání herního světa nebo souboje a na vlně úniků jede Jade pořád. Právě v souvislosti s betou se opět objevil někdo, kdo se rozhodnul příliš nerespektovat termíny „uzavřená beta“, resp. „NDA“, a na internet vypustil nové záběry, jež ve hře pořídil. A rozhodně nešlo jen o pár střípků natočených mobilem – bavíme se o velmi obsáhlém a přes dvě hodiny trvajícím videu.

Takové množství záběrů samozřejmě ukázalo mnohé, a tak se mohli všichni, kdo původní nahrávky ještě stihli zaznamenat a zhlédnout, podívat na celou řadu herních mechanismů nebo se nechat zasvětit do části příběhu. Únik, který měl původně na svědomí kanál s názvem iMobile Gaming, nicméně už stihl ve své původní podobě z YouTube zmizet, ovšem nadále se mimo jiné šíří dvouminutové video od uživatele s přezdívkou LolcatP, zachycující velmi nečekané cameo – Kassandru, ústřední ženskou postavu z Assassin’s Creed Odyssey.

Ta se po svém výstupu ve Valhalle znovu vrací, aby tentokrát spolupracovala s Wej Jüem, jehož už známe z Assassin’s Creed II coby jednoho ze sedmi legendárních assasísnů, ovšem tehdy jen v podobě sochy pod vilou Auditore. Kassandra mu ukazuje skok důvěry a společně se postarají o stráže, jak můžete ostatně vidět na níže přiloženém videu. Později dojde i na boj v docích, přičemž si můžeme dobře prohlédnout mobilní HUD i celkovou grafickou stránku hry. LolcatP si na Redditu rovněž pochvaloval, že na jeho zařízení Pixel 7 hra běží lépe, než očekával. Pokud byste se náhodou ptali, jak se Kassandra ze starověkého Řecka ocitla o dvě stě let později na území Číny, za vším hledejte artefakt v podobě magické hole Herma Trismegista, jednoho z Isu. Kassandře nebo jakémukoliv jinému nositeli propůjčuje mimo jiné nesmrtelnost, díky které se mohla ocitnout i ve zmiňované Valhalle. Jde o nečekanou, ale v rámci loru hry pochopitelnou propojku, bližší herní vysvětlení z Jade ale zatím neznáme.

 

Zatím není rovněž známo, kdy ze hry uvidíme více, a ještě lépe oficiální cestou, případně kdy by mohla hra vyjít. Očekává se však, že by měl Assassin’s Creed Jade dorazit ještě před koncem roku. Připomínáme, že jde výhradně o mobilní titul, který míří pouze na iOS a Android. Více o hře si můžete přečíst v našich starších článcích, případně se můžete seznámit i s dalšími plány Ubisoftu ohledně budoucnosti série.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru