Assassin’s Creed Jade, Ubisoft, Unikly další záběry z čínského Assassina, nyní už v HD

Unikly další záběry z čínského Assassina, nyní už v HD

Podívejte se na úplný začátek betaverze, včetně tvorby postavy a dalších soubojů

Zdroj: Ubisoft
20. 12. 2022
Název: Assassin’s Creed Jade Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , Žánr:

Pokud vás zaujal víkendový únik záběrů z rozpracované verze mobilního Assassina z Číny, který momentálně známe pod pracovním označením Jade, máme pro vás přídavek. V průběhu noci na úterý totiž uniklo dalších přibližně 20 minut záběrů, které však konečně přichází v rozumném HD rozlišení. Ten, kdo nahrávku pořídil, navíc zachytil i úplný začátek betaverze, tedy tvorbu vlastního hrdiny a nechává tak nahlédnout na jeden z nových prvků, který nebyl pro předchozí velké hry typický. V dalších minutách se pak můžete podívat na průzkum prostředí, ne vždy zcela vydařenou snahu o tichý přístup a samozřejmě na souboje.

Jak už zaznělo v dřívějším článku, videa pochází z uzavřeného testu, během kterého se někteří patrně rozhodli porušit ujednání o mlčenlivosti. Bez ohledu na to, že na nových záběrech je možné poměrně jasně přečíst ID hráče, video zůstává na YouTube dlouhé hodiny a skoro se zdá, že Ubisoft už boj s úniky vzdal. V principu se z nich už totiž nedozvíte nic nového, jen dostanete možnost sledovat více téhož a v lepším rozlišení. Nutno ovšem podotknout, že hra na poměry mobilních titulů vypadá po grafické stránce opravdu dobře, což vyniká zejména v dalších dialozích. Ačkoliv nejsou nadabované, detaily postav jsou na velmi vysoké úrovni, včetně filmovosti zachycených scén.

Z videa zatím není patrné, že by mělo dojít na nějaké mikrotransakce, na to je však ukázka až příliš krátká.

Co se týče obsahu prvního z celkových tří videí na kanále uživatele Ersina Çakıho, shoduje se v úvodu s tím, co jsme už mohli sledovat díky předchozím únikům. Hlavní hrdina se svými přáteli brání vesnici Jung-ning, aby se následně po rozhovoru s vlivným přítelem Megn-čienem vydal na společenskou událost v generálově sídle uprostřed města Jang-čou. Mezi tím je samozřejmě prostor pro další akci a stealth, přesně v duchu plnohodnotných dílů série Assassin’s Creed. Je vlastně až s podivem, jak věrně se podařilo hru na mobily přenést, otázkou ale samozřejmě bude, jakým způsobem chce Ubisoft titul monetizovat. Z videa zatím ale není patrné, že by mělo dojít na nějaké mikrotransakce, na to je však ukázka až příliš krátká. Navíc je patrné, že se testovaná verze soustředí především na samotnou hratelnost a monetizace bude testována či odhalena později.

Je klidně možné, že pokud se bude jednat o free to play záležitost, hráči budou blokování v postupu hrou kvůli obtížnosti, a pokud si nezaplatí, stráví dlouhé hodiny povinným grindováním a zvyšováním své úrovně. Jde ale samozřejmě pouze o odhad, jak by tomu mohlo ve finále být, dokončení hry je nicméně ještě daleko a je samozřejmě na místě dát Ubisoftu prostor, aby Jade představil a informoval o způsobu, jakým bude hra monetizována.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru