Bulletstorm VR se odkládá na příští rok

Bulletstorm VR se odkládá na příští rok

Původně měla VR verze populární střílečky dorazit už příští měsíc. Autoři potřebují víc času

Zdroj: People Can Fly
21. 11. 2023

Bulletstorm z roku 2011 byl docela fajn. Akce ze staré školy v podání polského studia People Can Fly hráče zaujala. Už v roce 2017 se dočkala remasteru s podtitulem Full Clip Edition pro PC, PS4 a Xbox One. A o dva roky později dorazila hra také na Switch pod názvem Bulletstorm: Duke of Switch Edition. Na plnohodnotné pokračování nikdy nedošlo, ale letos v červnu byla na akci Meta Quest Games Showcase oznámena VR verze.

O její vývoj se primárně stará tým Incuvo a míří na headsety Meta Quest 2, Meta Quest 3, Meta Quest Pro, PlayStation VR2 a PC VR. Původně měla vyjít ještě letos, konkrétně 14. prosince, ale nakonec se tak stane až příští rok. Incuvo a People Can Fly oznámili, že učinili těžké rozhodnutí a vydání odložili. Novinka na trh vstoupí 18. ledna. Autoři podle svých slov ví, že se fanoušci nemohou dočkat, ale potřebují čas navíc.

Chtějí ho využít k vylepšení celkového zážitku a ujistit se, že Bulletstorm VR dostojí očekáváním, která hráči mají od velké AAA značky a známého studia. Vývojáři poděkovali komunitě za podporu a ocenili, že mají hráči trpělivost.

Tak jim můžeme držet palce. Tahle výbušná střílečka by se totiž ve VR konkurenci ztratit nemusela.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru