Borderlands 3, 2K Games, Borderlands se nejspíš dočká nové kolekce

Borderlands se nejspíš dočká nové kolekce

Rating v Jihoafrické republice zmiňuje Pandora's Box, součástí by mohla být celá série

Zdroj: Gearbox Software
20. 7. 2023
Název: Borderlands 3 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 13. 9. 2019 Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 13. 9. 2019

Série Borderlands se již dočkala své kolekce, která ovšem zahrnovala pouze Borderlands 2 z roku 2012 s rozšířeními a Borderlands: The Pre-Sequel z roku 2014. Borderlands: The Handsome Collection poprvé vyšla v roce 2015, což vysvětluje absenci třetího dílu z roku 2019. A aby se to nepletlo, první hra z roku 2009 se tehdy portu pro novou generaci konzolí a zařazení do kolekce nedočkala, k čemuž Randy Pitchford uvedl, že to zváží v případě úspěchu The Handsome Collection. Tak se stalo s verzí Game of the Year a vydáním Borderlands Legendary Collection v roce 2020. Zdá se však, že Gearbox s kolekcemi nekončí.

Zdroj: FPB / Gematsu

V záznamech ratingové komise Film and Publication Board (FPB) v Jihoafrické republice se objevila položka s názvem The Borderlands Compilation: Pandora’s Box, která zde prošla zhodnocením v letošním dubnu společně s tituly jako The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Atlas Fallen, Redfall, Forza Motorsport, Armored Core VI: Fires of Rubicon nebo Immortals of Aveum, téhož dne se ratingu dočkalo i EA Sports WRC 23. U zatím neuvedených her už navíc známe data vydání, která nejsou příliš vzdálená, tudíž se předpokládá, že oznámení a i samotné vydání kompilace Pandora’s Box nemusí být daleko. V záznamech lze vidět dva zápisy, jeden pro PC a jeden pro konzole, nepřekvapivé věkové doporučení od 18 let a také řadu písmenek – D, H, L, N, P, V a CI. Ta v případě FPB označují drogy, strach, vulgarismy, nahotu, předpojatost, násilí a intenzitu. Zajímavé pak je, že v květnovém seznamu nalezneme i záznam LEGO 2K Goooal!, o němž se spekulovalo už od začátku roku a v červnu se objevil i v jihokorejském ratingu.

The Borderlands Compilation: Pandora’s Box s největší pravděpodobností nabídne nad rámec Handsome Collection  Legendary Collection i Borderlands 3. Otázkou však je, jak se to bude mít s loni vydanou hrou Tiny Tina’s Wonderlands, která se neodehrává na Pandoře, a tak nekoresponduje s názvem kompilace. Další otazník se potenciálně vznáší i nad sérií Tales from the Borderlands z let 2014 a 2015 od Telltale Games a také loňských New Tales from the Borderlands, ale jejich zahrnutí by bylo spíše velkým překvapením než očekáváným krokem.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru