The Last of Us (seriál), Abby v seriálu The Last of Us může hrát Kaitlyn Dever

Abby v seriálu The Last of Us může hrát Kaitlyn Dever

Informaci přináší filmový insider. Herečka se v první vlně ucházela o roli Ellie

Zdroj: Disney+, Sony
15. 11. 2023
Název: The Last of Us (seriál) Datum vydání: 16. 1. 2023

Je to jen několik dní nazpět, kdy autoři seriálu The Last of Us potvrdili, že se dohodli s odborovými organizacemi na spravedlivém finančním ohodnocení herců a už nic nebrání tomu, aby se mohlo rozběhnout natáčení druhé řady. Ta by měla dorazit už v roce 2025 a fanoušci – zejména ti z řad hráčů – se mohou těšit na další zajímavou zápletku. Na scéně se totiž objeví Abby a dynamika seriálu se možná k překvapení „nehráčů“ poměrně razantně promění. Za tímto účelem je ale nutné obsadit vhodnou herečku, a právě na to konto se už v minulosti spekulovalo o dvou jménech – Florence Pugh a Shannon Berry. Teď se však na základě informací filmového insidera Jeffa Sneider (přes VGC) přidává do mixu i jméno Kaytlin Dever, která se už dříve ucházela o roli Ellie.

„V srpnu řekl showrunner seriálu The Last of Us Craig Mazin listu L.A. Times, že už našel herečku pro roli Abby Anderson. A já jsem zaslechl, že se o obsazení jedná s Kaitlyn Dever,“ napsal Sneider na svém blogu. Připomíná pak, že se Dever účastnila castingu na Ellie, což v minulosti potvrdil Neil Druckmann v rozhovoru pro The Hollywood Reporter. Druckmann uvedl, že pro roli Ellie hledali někoho, kdo může působit zranitelně, ale současně i dostatečně tvrdě a nebojí se násilí. Dever podle autora herní předlohy pak neprošla do finále jen o kousek a vzhledem k tomu, že na Abby se budou nepochybně klást velmi podobné nároky – snad vyjma pocitu, že je na první pohled zranitelná – je na místě uvažovat, že se autoři seriálu k herečce při rozmýšlení vrátili.

Jako zajímavost pak Sneider uvádí, že Kaitlyn Dever je jednou ze 71 lidí, které na Instagramu sleduje Craig Mazin, je mezi nimi ale i výše zmiňovaná Florence Pugh. Je samozřejmě otázkou, co to znamená, Sneider v závěru svého článku ale dodává, že jeho zdroj mu obsazení Dever nepotvrdil na sto procent. Prý žádná z rolí není v tuto chvíli zcela jistá, byť to zřejmě platí jen pro širší okruh lidí, kteří se kolem seriálu točí, vzhledem k tomu, že momentálně už musí být uzavřeny kontrakty, pokud se má začít zkraje roku natáčet. Co se týče herečky, Dever na sebe upoutala pozornost skrze letošní snímek Nikdo tě nezachrání, po kterém se o ní začalo mluvit jako o jedné z nejtalentovanějších mladých hereček v Hollywoodu. A nutno také přiznat, že minimálně svým obličejem Abby docela připomíná…

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru