Session: Skate Sim, Crea-ture Studios, Želvy přijíždějí na prkně do hry Session

Želvy přijíždějí na prkně do hry Session

Díky filmu Mutantí chaos se titul rozrostl o nový bezplatný obsah včetně unikátní mapy

Zdroj: Creā-ture Studios
2. 8. 2023

Želváci jsou zase v kurzu a aby také ne, když právě zítra vstoupí do českých kin film Želvy Ninja: Mutantí chaos. Vývojáři hry Session: Skate Sim při té příležitosti lákají na speciální obsah. Své skateovací dovednosti můžete nově předvést na stylové licencované mapě The Swamps a tenhle update je navíc k dispozici zdarma.

Vývojáři z týmu Creā-ture Studios vytvořili newyorské kanály a můžete na sebe vzít i podobu známých želvích hrdinů. Novinkou je rovněž zvláštní filtr inspirovaným výtvarným stylem zmíněného filmu. Můžete ho využít v editoru replayů. Slavnou značku autoři připomínají také za pomoci dalších zvláštních tematických předmětů a rekvizit.

Samotní vývojáři nazývají spolupráci splněným snem a jsou z ní nadšení. Je to podle nich něco, co si nemohli nechat ujít. Kromě už zmíněných novinek narazíte ve hře na tematická prkna či oblečení. Update ale pochopitelně přichází také s řadou oprav, které se želv nijak netýkají.

Do hry Session: Skate Sim se od vydání pustilo už přes půl milionu hráčů. Práce na titulu samozřejmě bezplatným obsahovým updatem nekončí. Vývojáři chystají další vylepšení a rozšíření. Fanoušci se mají novinek dočkat během nadcházejících měsíců.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru