Zahrajte si Resident Evil 3 za Nemesis

Zahrajte si Resident Evil 3 za Nemesis

Konec schovávání, přišel čas odplaty. Mod pro původní Resident Evil 3 vypadá velmi slibně

Zdroj: Komizo
28. 6. 2023

Na internetu se objevila velice zajímavá modifikace nazvaná Resident Evil 3 Nemesis Scenario. Její autor Komizo obrátil premisu hry naruby a hráči se v něm ujmou Nemesis a budou neúnavně pronásledovat původní hlavní hrdinku Jill Valentine. Samotný autor říká, že si tím splnil svůj dětský sen. Mod určený pro PC verzi nabízí dva režimy.

V tom prvním si můžete vychutnat za Nemesis původní příběh. Ve druhém pak lovíte členy S.T.A.R.S. a žoldáky. Narazíte také na další přeživší a samozřejmě i zombíky. Coby Nemesis můžete používat nejrůznější útoky a užívat si svou dominanci. Podle zvoleného režimu se liší vaše startovní podmínky. Ten první vám dám “jen” 200 HP, ale Nemesis se může léčit. V tom druhém máte sice hned na začátku 800 HP, ale zdraví nelze doplnit standardním způsobem.

Modifikaci najdete na webu Mod DB a má velikost 350 MB. Pokud se do hry nechystáte pustit sami, podívejte se alespoň na záznam, který pořídil autor modu. Z jeho průchodu je patrné, že by vás mělo tohle dobrodružství zabavit přibližně na hodinku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru