Z PlayStation Storu utekl oficiální popis nového Assassina

Další únik dokládá vše, o čem se až dosud spekulovalo. Mirage bude návrat ke kořenům

Zdroj: Ubisoft
8. 9. 2022

Jestli to bude dál pokračovat tímto tempem, budeme vědět o nových hrách od Ubisoftu většinu věcí dřív, než je vydavatel sám představí na své chystané sobotní akci. Teď unikl oficiální popisek hry Assassin’s Creed Mirage. Ubisoft láká na příběh Basima, prohnaného pouličního zlodějíčka, který se pohybuje v rušném Bagdádu 9. století. V průběhu hry se ale stane assassinem a změní svůj osud způsobem, který si podle autorů sám nedokázal ani představit.

Tým doslova láká na moderní pojetí klasických prvků a hratelnosti. Slibuje plynulý parkour a ještě syrovější vraždy než kdy dřív. Bagdád má být rušným a živým městem, v němž jeho obyvatelé reagují na každý pohyb hráče. I v popisku se uvádí, že město má být rozdělené do čtyř čtvrtí, jak jsme už psali dříve na základě neoficiálních informací.

Informace z PlayStation Storu také prozrazují, že ten, kdo si titul koupí na PS4, bude mít automaticky zdarma přístup také k edici pro PS5, což je vítané. I když samotný popis není nijak šokující nebo super objevný, představuje důležitou indicii. Potvrzuje totiž vše, o čem se až dosud spekulovalo, a je tedy logické očekávat, že i další neoficiální informace z posledních dní o chystaných assassinských hrách, se zakládají na pravdě.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru