Assassin’s Creed: Codename Red, Ubisoft, Ubisoft v sobotu představí hned několik nových Assassinů

Ubisoft v sobotu představí hned několik nových Assassinů

Vydáme se prý do Japonska, do Číny i do Evropy v 16. století. Čekají nás čarodějnické procesy

Zdroj: Ubisoft
7. 9. 2022

Informace o nadcházející akci Ubisoft Forward se stále zpřesňují. Neoficiální podrobnosti přinesli Jason Schreier nebo Tom Henderson. Schreier v článku na Bloombergu tvrdí, že Ubisoft představí hned několik nových her ze série Assassin’s Creed. Nejmenované zdroje podle Schreiera slibují jednu mobilní hru a dva velké tituly. Jedna z těch velkých má být zasazena do feudálního Japonska a nese kódové označení Red. Druhá známá jako Neo nebo Hexe má hráče vzít do Svaté říše římské a bude se točit okolo čarodějnických procesů, říká Schreier. Nedělejme si raději zbytečně velké naděje, ale teoreticky bychom se mohli dostat až k nám…

Red i Neo mají být součástí nové platformy Assassin’s Creed Infinity, která bude v budoucnu sloužit různým hrám z různých míst a období. Nejdříve by se zmíněné tituly mohly dostat na trh v roce 2024, tvrdí Bloomberg. Ubisoft pochopitelně informace odmítl jakkoli komentovat. Oficiálně víme jen to, že v sobotu Ubisoft představí do Bagdádu zasazený Assassin’s Creed Mirage, donedávna známý jako Rift. Jak už jsme několikrát psali, hra se má vrátit ke kořenům a navázat na styl prvních her ságy. Vyjít by mohla už na jaře 2023.

Bude to údajně ta nejtemnější assassinská hra v sérii. Zasazena má být do Evropy 16. století a i Henserson zmiňuje čarodějnické procesy.

Tom Henderson rovněž píše na webu Try Hard Guides, že Ubisoft představí několik nových her z assassinské série na své akci. Odvolává se přitom na své vlastní zdroje. Pokud jde o Assassin’s Creed Mirage, tady nás podle něj čeká důkladné představení se vším všudy. I Henderson ale slibuje odhalení dalších dvou her (Red a Hexe), které budou součástí Assassin’s Creed Infinity. Red i podle něj vezme hráče do Japonska a spatřil dokonce nějaké rané návrhy. Na nich je ženská hrdinka oděná jako samuraj, ale bude podle něj pravděpodobně možné hrát i za muže.

Projekt Hexe se podle Hendersona dříve označoval jako Neo a vzniká prý ve studiu v Montréalu. Bude to údajně ta nejtemnější assassinská hra v sérii. Zasazena má být do Evropy 16. století a i Henderson zmiňuje čarodějnické procesy. Má se jednat o něco opravdu zajímavého, naznačuje. Henderson ale navíc přináší i nějaké podrobnosti o mobilním titulu, který zmínil Schreier. Projekt označuje jako Jade a má být zasazen do Číny.

Oznámeno prý bude rovněž poslední DLC pro Valhallu. Henderson rovněž připomíná, že ve vývoji je také VR Assassin pod názvem Nexus. Není ovšem podle něj jisté, zda tato hra bude představena také v sobotu na akci Ubisoft Forward.

Assassini ve vývoji

Assassin’s Creed Mirage (Bagdád)
Assassin’s Creed Project Red (Japonsko)
Assassin’s Creed Project Hexe (Evropa)
Assassin’s Creed Project Jade (Čína/mobilní)
Assassin’s Creed Project Nexus (VR)
Assassin’s Creed Valhalla DLC

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru