XDefiant, Ubisoft, XDefiant stále nemá datum vydání, přesto unikají detaily

XDefiant stále nemá datum vydání, přesto unikají detaily

Datamineři získali informace o prvních sezónách. Znají také cenu battle passu a jeho obsah

Zdroj: Ubisoft
28. 3. 2024

Jen pouhých několik dní nazpět jsme vás informovali o pravděpodobně nepříliš uspokojivém stavu vývoje hry XDefiant, aby se zdroj této zprávy – magazín Insider Gaming – přihlásil znovu s nečekanými úniky detailů týkajících se připravované ostré verze hry. Na začátku týdne se probíralo zejména to, že měla být hra interně odložena na blíže neurčené datum, protože vydání ve slíbeném čtvrtém čtvrtletí finančního roku 2024 – končícím 31. března – už s největší pravděpodobností nestihne. Nyní se nicméně Insider Gaming hlásí o slovo s informacemi od dataminerů o budoucím obsahu hry, resp. jeho nulté sezóny a battle passu, který bude nedílnou součástí zážitku, jak už ostatně víme delší dobu.

Prvního, koho magazín zmiňuje, je uživatel Twitteru s přezdívkou TxLimited, který se před několika dny trochu pod radarem přihlásil s artworkem uvozujícím nultou sezónu ve hře. Jak uvedl už na konci minulého týdne, nemá ponětí, kdy by mohla být spuštěná, protože datum vydání zatím Ubisoft neoznámil, je ale zřejmé, že na pozadí se už práce dokončují, pokud vývojáři řeší právě sezóny a battle pass. Následně pak TxLimited odhalil i plánovanou strukturu sezón, kdy by na nultou, aktuálně nepojmenovanou, měly navázat sezóny tematicky zaměřené na Rainbow Six, Far Cry: New Dawn, Assassin’s Creed a v neposlední řadě také na Ghost Recon.

Co se týče battle passu, o úniky detailů se postaral uživatel s přezdívkou Shadow Master Chief, obrázky však v tuto chvíli už v jeho tweetech nenajdete. Na každý pád by ale mělo jít o 50stupňový battle pass, který by měl stát kolem 10 dolarů. Součástí by měla být zbraň MDR, ale také kamufláže na další zbraně a další podobné prvky, které lze najít právě třeba v Call of Duty, ke kterému je XDefiant stále přirovnáván.

Jako poslední se pak objevila dříve neviděná mapa, pravděpodobně ze sezóny inspirované hrou Far Cry: New Dawn, která se má jmenovat Waterfront. Ani v tomto případě už ale obrázky na Twitteru nenajdete, protože je příslušní uživatelé museli stáhnout kvůli porušení autorských práv. To mimo jiné potvrzuje, že jde o autentický materiál, což ale nakonec tvrdí i redaktoři Insider Gamingu, kteří mají od svých zdrojů stejné informace.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru