Wrath of the Lich King Classic vyjde v září

Stávající předplatitelé World of Warcraft nemusí za novinku nic připlácet

Zdroj: Blizzard
26. 7. 2022
Název hry: World of Warcraft Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 23. 11. 2004 Platformy: , Žánr:

Společnost Blizzard oznámila, že datadisk Wrath of the Lich King pro World of Warcraft Classic vyjde 26. září, což je termín, který dříve unikl z oficiálního webu. U nás by měla být hra dostupná od půlnoci z 26. na 27. září. Expanze bude k dispozici zdarma bez dalších poplatků pro všechny předplatitele World of Warcraft. Má se jednat o autentický zážitek pro veterány, ale autoři chtějí oslovit také nováčky.

Někteří fanoušci o původním rozšíření referují jako o zlaté éře World of Warcraft. Originální datadisk vyšel v listopadu 2008. Šlo teprve o druhou expanzi pro WoW po The Burning Crusade. Jen za první den prodala 2,8 milionu kopií a v té době se stala nejrychleji prodávanou počítačovou hrou všech dob. Datadisk přidal množství nového obsahu včetně nového kontinentu Northrend. Průměrné skóre v recenzích se pohybovalo okolo 90 procent.

World of Warcraft se ještě letos dočká rovněž úplně nového rozšíření Dragonflight. Testování začalo už tento měsíc. Zájemci se mohou zkusit přihlásit na oficiálním webu a Blizzard má pravidelně zvát nové vybrané uchazeče.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru