Marvel’s Wolverine, Sony Interactive Entertainment, Wolverine bude sdílet zasazení se Spider-Manem

Wolverine bude sdílet zasazení se Spider-Manem

Vývojáři z Insomniac Games potvrzují, že se obě hry odehrávají ve stejné verzi světa

Zdroj: Insomniac Games
28. 10. 2023

Vydání druhého Spider-Mana znamenal pro vývojáře z Insomniac Games důležitý superhrdinský milník. Dokončení jedné hry s licencí Marvelu totiž znamená otevření bran vývoje další, kterou bude podle dřívějšího oznámení Wolverine. O téhle hře toho nevíme mnoho, spolehnout se můžeme v podstatě jen na informaci, že hra vzniká, a při tom se kochat stále dokola několika sekundy kratičkého teaseru. Nyní ovšem vývojáři potvrdili jednu potenciálně velmi zajímavou věc, a sice, že Marvel’s Wolverine bude zasazen do stejné verze světa, ve které se mezi mrakodrapy v New Yorku prohání ve svých hrách od Insomniac Games Peter s Milesem.

Informaci o zasazení Wolverina přinesl creative director Spider-Mana 2 Bryan Intihar v rozhovoru pro Kinda Funny Games. Otázka od moderátora Grega Millera byla zcela přímá a odpověď zrovna tak. „Ano, všechno je [ve verzi světa] 1048,“ uvedl Intihar a otevřel tím prostor pro nejrůznější spekulace o propojení obou her a nejrůznějších pomrknutí na ty, kdo Spider-Mana hráli.

Pokud jste trochu zmateni, „Země 1048“ je oficiální termín, který používá Marvel v souvislosti se všemi Spider-Many od Insomniac Games a není zřejmě nutné hledat za označením cokoliv dalšího. Intihar nicméně doplnil svou odpověď, že ačkoliv jeho tým uvažoval nad možným náznakem Wolverina v aktuálním Spider-Manovi 2, nakonec na propojku nedošlo. Důvodem byla především snaha nechat pozornost momentálně spočívat právě na dobrodružství pavoučích mužů. A hned v druhém sledu pak Intihar připustil, že by bylo asi zbytečné, uvrhnout tým pracující na Wolverinovi pod nějaký stres.

„Nechte je pracovat. Nechte je udělat hru, kterou udělat chtějí. Kdo ví, co přinese budoucnost, ale pro tuhle chvíli je zkrátka nechme být a jejich hra bude skvělá,“ uzavřel Intihar vzpomínkou, jak o rozhodnutí nelákat na Wolverina uvažovali. Na konto hry s dalším oblíbeným hrdinou už ale bohužel nezaznělo nic dalšího, takže nezbývá než trpělivě vyčkávat.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru