Marvel’s Avengers, Square Enix, Na cestě k recenzi Marvel’s Avengers

Velké slevy připomínají blížící se konec Marvel’s Avengers

Hra zůstane dostupná všem, kdo si ji koupí do 30. září. Nyní za zlomek její původní ceny

Zdroj: Square Enix
18. 9. 2023
Název: Marvel’s Avengers Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 4. 9. 2020

Jak už jsme vás upozorňovali v dubnu, podpora hry Marvel’s Avengers od vývojářů z Crystal Dynamics skončí 30. září. Za tímto účelem už proto vlastníci titulu bezplatně obdrželi veškerý obsah, který byl do té doby dostupný jen za další peníze nad rámec ceny samotné hry, a nyní přichází Square Enix s lákavou nabídkou i pro ty, kdo se zatím Marvel’s Avengers vyzkoušet neodhodlali. Hra je totiž napříč všemi platformami ve velké, až 90procentní slevě, takže si ji můžete ze Steamu, PS Storu i Xbox Storu pořídit za zlomek původní ceny. Abychom byli konkrétní, na Steamu ji seženete za 4 eura a na konzolích za 132 korun, což s přihlédnutím k míře obsahu zní jako velmi solidní nabídka, a to i kdybyste se rozhodli hrát jen příběhovou část.

Jediné upozornění se momentálně pojí s verzí pro Xbox, která se sice po vyhledání tváří jako zlevněná, ale na vlastní kartě zatím slevu nenabízí. Je však velmi pravděpodobné, že jde jen o chybu synchronizace slevy a v průběhu nadcházejících hodin bude vše opraveno. Pokud se tedy rozhodnete Marvel’s Avengers pořídit, čeká vás podle naší recenze pestrá příběhová část přibližně na 10-20 hodin a samozřejmě i online část, která však není bez chyby. Problém je s opakováním prostředí i banálními úkoly, kooperace nepřináší tolik radosti jako v jiných titulech a nepříjemně se to dřív mělo i s herní ekonomikou, což však aktuální dění ve hře před ukončením podpory přirozeně vyřešilo.

A pokud se ptáte, o co od 30. září přijdete, je to především možnost si hru vůbec zakoupit. Ovšem i když bude stažena z prodeje, vývojáři slibují i nadále provozovat online servery, takže by mělo být všechno alespoň ještě po nějakou dobu funkční. Na druhou stranu už Crystal Dynamics ani lidé ze Square Enix neposkytnou hráčům žádnou podporu a nejasně se to má i s případným dalším opravováním hry, kdyby se v ní objevily další problémy. Na to už s největší pravděpodobností nedojde, takže můžeme otevřeně mluvit o umrtvovací fázi a blížícm se definitivním konci. Do té doby ale máte možnost nyní už v podstatě bez rizika zjistit, jaká hra vlastně byla a proč si vysloužila tak kontroverzní přijetí i velmi rychlý odliv hráčů.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru