V Modern Warfare II budete moci unášet vozidla

Ze hry unikly i další klipy. Podívat se můžete na přestřelku nebo slibovanou akci pod vodou

Zdroj: Activision
31. 8. 2022
Název hry: Call of Duty: Modern Warfare II (2022) Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 28. 10. 2022 Platformy: , , , , Žánr:

Do vydání letošního dílu Call of Duty, kterým bude pokračování restartované série Modern Warfare, zbývají ještě dva měsíce, Activision ale nedokázal už poněkolikáté zcela ohlídat všechny možné průsaky informací, když se v průběhu uplynulé noci na internet dostaly nové klipy přímo ze hry. Ačkoliv se společnost snažila rychle zasáhnout a z nejexponovanějších míst videa smazat, internet se znovu projevil jako místo, kde se nedá utajit vůbec nic a v sestřihu za sebou se záznam zachoval například na platformě Streamable. Můžete se tak podívat na nový prvek přepadávání jedoucích vozidel, ale dojde také na přestřelku a akci pod vodou, na kterou vývojáři z Infinity Ward lákali už v době, kdy Modern Warfare II oficiálně představovali světu.

Na úniky upozornil twitterový účet Cod Leaks, není ovšem možné s určitostí říct, zda byl sám jejich zdrojem. Na každý pád jde o trojici videí, v nichž – jak bylo uvedeno výše – se nejvíce času věnuje novému mechanismu přepadávání vozidel. Během jízdy je možné odstranit nepřítele na korbě, seskočit na ni, zbavit se řidiče případně spolujezdce a pomocí předem připravené animace naskočit do vozidla a chopit se jeho řízení. V jaké míře bude tento prvek ve hře zastoupen nebo zda jde jen o jednorázovou naskriptovanou akci v konkrétní misi, není v tuto chvíli možné odhadnout, vše ale působí poměrně propracovaně a svěže v porovnání s tradičními přestřelkami s vozidly, které přinesla většina předchozích dílů.

Další část úniků se zaměřuje na vlastní akci, ovšem protože byly záběry pořízené mobilním telefonem na výšku, příliš si toho vychutnat nelze. Akce se odehrává uvnitř domu, ve kterém dochází k ničení nábytku i samotnému odstraňování nepřátel. Ovšem ještě před tím, než se stačíte rozkoukat, přichází třetí klip, ve kterém se skupina hrdinů potápí do mořských hlubin. Zpracování vody jsme už mohli obdivovat na oficiálních záběrech, za komentář proto stojí maximálně vrhání nožů po nepřátelích přímo z hlubiny nebo podmořské rostliny, kterými se budete muset prodírat. Nic vysloveně obnažujícího ale z videí neuniklo, takže i nadále čekáme na vlastní možnost Modern Warfare II vyzkoušet, případně se pustit do jeho recenzování. Pokud sami nemůžete vydržet a chtěli byste si hru vyzkoušet, příležitost dostanete už v září, kdy se spustí otevřená beta, rozfázovaná podle platforem a předobjednávek. Podrobněji jsme o ní psali v jednom z předchozích článků a upozorňujeme také na předčasný vstup do plné verze hry, který si rovněž zajistíte skrze předobjednávku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru