Call of Duty: Modern Warfare II (2022), Activision, Otevřená beta Modern Warfare II začne v polovině září

Otevřená beta Modern Warfare II začne v polovině září

O týden dřív se bude hrát na PlayStationu. Vývojáři rovněž plánují další odhalení detailů

Zdroj: Activision
8. 8. 2022
Název: Call of Duty: Modern Warfare II (2022) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 28. 10. 2022

V neděli došel svému završení letošní ročník ligy v Call of Duty, a jak už jsme avizovali na konci minulého týdne, slavnostní víkend nebyl jen dějištěm jednotlivých zápasů. Activision a lidé z Infinity Ward už dopředu potvrdili, že budou mluvit o chystaném Call of Duty: Modern Warfare II, takže hráči mohli očekávat další videa, obrázky a především informace nejen o dalším hlavním dílu série, ale také o druhé generaci Warzone. Nakonec nepřišlo vše, co by si fanoušci přáli, přesto Infinity Ward detailně popsali blížící se betatest a přiřkli mu finální datum. Hrát se začne už 16. září s tím, že si o týden dříve před hráči na Xboxu a PC opět zahrají majitelé PlayStationu.

Zdroj: Activision

„Jste připraveni vyzkoušet si budoucí podobu v multiplayeru Call of Duty ještě před uvedením Modern Warfare II na konci října,“ ptají se vývojáři a obratem lákají do otevřené bety. Podotýkají, že test bude na všech platformách zdarma, ovšem hráči, kteří si hru předobjednali, budou mít na PlayStationu, PC i Xboxu ve vybraných termínech dvoudenní náskok. Jak už jsme poznamenali výše, betatest bude rozdělen na dvě fáze, z nichž je jasně patrné, že spolupráce Activisionu se Sony bez ohledu na probíhající snahy o akvizici ze strany Microsoftu stále trvají. Zajímavé rovněž je, že hraním betatestu si hráči odemknou blíže nespecifikované odměny do plné verze hry, takže ať už budete hrát v první vlně nebo až ve chvíli, kdy bude testovací verze dostupná všem, o nic byste neměli přijít.

Co se týče obsahu, vývojáři budou už tradičně poměrně velkorysí a nabídnou mnohem víc než hrstku map pro základní mód 6v6. Těšit se prý můžeme na řadu pečlivě navržených lokací různých velikostí a stejně působivou sadu herních módů. Pro milovníky formulí pak přišlo potvrzení, že k dispozici by měla být i mapa Marina Bay Grand Prix, kde se bude skutečně bojovat v zázemí závodního okruhu. Dále mluví lidé z Infinity Ward o velkém množství odměn, které na hráče čekají za hraní a plnění výzev, konkrétní ale nad rámec skinů pro operátory příliš nebyli. Důvodem je akce Call of Duty: Next, která proběhne 15. září – tedy den před spuštěním první vlny bety na PlayStationu – a podrobně představí vše, na co se mohou hráči těšit. Vývojáři popisují Next jako éru definující přenos, během kterého se bude mluvit o celé sérii, Modern Warfare II i Warzone. Dojde na kompletní odhalení multiplayeru v chystaném dílu, na akci se objeví populární streameři a čeká nás i speciální překvapení. S ohledem na úniky z VIP akce Call of Duty během minulého týdne by to mohlo být například oficiální představení režimu DMZ, ve skutečnosti to ale může být doslova cokoliv.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru