MultiVersus, Warner Bros. Interactive Entertainment, Unikly záběry ze hry MultiVersus od Warner Bros.

Unikly záběry ze hry MultiVersus od Warner Bros.

Podoba se Super Smash Bros. je až úsměvná. Podívejte se, jak bojuje Wonder Woman

Zdroj: Warner Bros.
8. 4. 2022
Název: MultiVersus Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 28. 5. 2024

Společnost Warner Bros. loni v listopadu oznámila vývoj hry MultiVersus, která je variací na slavnou cross-over akci Super Smash Bros. S přihlédnutím k tomu, po jakých postavách může pověřené studio Player First Games sáhnout, se zdá být tato volba logická a současně velmi zajímavá až dosud jsme si ale mohli udělat obrázek o výsledné podobě jen z několika málo prostřihů v oficiálních trailerech. Ty navíc neukazovaly hru tak, jak ji ve finále uvidí hráči, tedy s rozhraním, příslušnými efekty a bez střihů na detailní animace, které se budou s největší pravděpodobností objevovat jen na začátcích zápasů, nikoliv během nich. Pokud ale chcete zjistit, jak MultiVersus skutečně vypadá a jste ochotni překousnout nízké rozlišení i spoustu začerněných míst v obraze, máme pro vás téměř 5minutový únik.

Jak upozorňuje například magazín Video Games Chronicle, video zřejmě pochází z nedávného testu, který však nebyl určen pro širokou veřejnost. I to je důvod, proč jsou v obraze odstraněny všechny možné stopy, které by pomohly identifikovat toho, kdo nepostupoval podle nepochybně podepsané smlouvy o mlčenlivosti a video zveřejnil. Teď, když je venku, můžeme nicméně sledovat, jak probíhá souboj několika více, či méně známých postav a možná i trochu žasnout, nakolik se nechali vývojáři z Player First Games inspirovat zmiňovaným hitem pro Nintendo Switch.

V první části bojuje Harley Quinn s Jakem z Adventure Time a dojde na několik poměrně vyhrocených momentů, které hráči SSB moc dobře znají. Jde zejména o chvíle, kdy se jedna či druhá postava nachází daleko od hlavní bojové plošiny a pomocí svých schopností se snaží vrátit zpět. Grafika není bůhvíjak detailní, efekty rovněž nepůsobí úplně oslnivým dojmem, ovšem na základě takto rozmazaného videa samozřejmě nelze cokoliv smysluplně hodnotit. Ostatně, Warner Bros. podle očekávání únik nekomentoval, takže nelze jednoznačně prohlásit, z jaké verze vlastně záběry pochází. VGC ale uvádí, že interní test měl proběhnout ve dnech 25. února až 7. března s tím, že další budou následovat.

Hra by měla dorazit v průběhu letošního roku na PC a obě generace konzolí PlayStation, resp. Xbox

Pokud se budete koukat dál, uvidíte po prvním klání střetnutí Wonder Woman s Garnet ze Steven Universe, pak zajímavý souboj Harley s Batmanem nebo sparing netopýřího muže s Reindogem, který byl vytvořen coby úplně nová postava pro potřeby hry MultiVersus. Ať už se ale zaměříte na jakýkoliv souboj, rozhodně si nemůžete nevšimnout mnoha stejných prvků s již několikrát zmiňovaným Super Smash Bros., a to i na úrovni podobných fontů či barev objevujících se hlášení. V závěru připomínáme, že hra by měla dorazit v průběhu letošního roku na PC a obě generace konzolí PlayStation, resp. Xbox. Vývojáři slíbili plnohodnotný cross-play, hlavní zaměření na souboje 2v2, ale přirozeně i podporu klání jeden proti jednomu a čtyřčlenné všichni proti všem. Nad rámec zmíněných postav z uniklých záběrů se můžete těšit například na Supermana, Shaggyho ze Scooby Doo, Aryu Stark, Bugse Bunnyho nebo třeba Toma a Jerryho. Jak už je ale uvedeno výše, Warner Bros. vlastní licence na tolik fikčních světů, že i v případě MultiVersus může dojít na četné přídavky a roky trvající podporu, jako tomu bylo u nepopiratelného vzoru pro Nintendo Switch.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru