Assassin’s Creed Shadows (Red), Ubisoft, Unikly titulní obrázky z Assassin’s Creed Shadows

Unikly titulní obrázky z Assassin’s Creed Shadows

Vzhledem k okolnostem je skoro jisté, že se jedná o autentické materiály

Zdroj: Ubisoft
15. 5. 2024
Název: Assassin’s Creed Shadows (Red) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 15. 11. 2024

Už dnes odpoledne dorazí nový trailer na Assassin’s Creed Shadows a všeobecně se očekává, že se hra blíž představí. Mezitím se ale k fanouškům dostalo několik neoficiálních zpráv stran rozšíření i data vydání. V noci na dnešek se navíc na internetu objevily rovněž údajné titulní obrázky. V dnešní době by asi bylo možné něco podobného napodobit, takže za pravost ruku do ohně nedáme, ale dvojice hrdinů na artworku odpovídá dřívějším zprávám. Tedy, že jedním bude žena-ninžda a druhým druhým samuraj původem z Afriky.

Obrázky navíc během uplynulých hodin mizely z různých zdrojů kvůli copyrightu, což podle všeho jejich pravost jen podporuje. Materiály měl jako první objevit uživatel Redditu s přezdívkou frax a pocházet mají z databáze Ubisoft Storu.

Důvěryhodný insider j0nathan při této příležitosti znovu zopakoval, že muž se jmenuje Jasuke (nebo je jím minimálně inspirovaný) a hra začíná na otrokářské lodi. Na tu zaútočí piráti. Všichni včetně jeho ženy jsou zabiti. On je ale nakonec zachráněn a později si v Japonsku osvojí samurajské umění. Ženská hrdinka se jmenuje Naoe. Nejprve mají být oba hrdinové nepřátelé, ale později se z nich stanou spojenci. Stejné informace opakovaně tlumočil také Tom Henderson z magazínu Insider Gaming.

Víc podrobností se dozvíme dnes odpoledne.

 

 

 

 

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru