Assassin’s Creed Shadows (Red), Ubisoft, Assassin’s Creed Shadows má vyjít v polovině listopadu

Assassin’s Creed Shadows má vyjít v polovině listopadu

Ubisoftu zřejmě uniklo datum vydání. O listopadu se mluvilo už dříve

Zdroj: ilustrační/Vortex/DALL·E 3
14. 5. 2024
Název: Assassin’s Creed Shadows (Red) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 15. 11. 2024

Assassin’s Creed Shadows sice na svou oficiální premiéru teprve čeká, ale mezitím k nám proudí další neoficiální podrobnosti. Na některých kanálech Ubisoftu na YouTube se v popisku objevila informace, že hra vyjde 15. listopadu. Upozornil na to na Twitteru například uživatel s přezdívkou Andreix01.

Stojí za připomenutí, že o vydání v listopadu mluvila už letos v lednu i tvůrkyně obsahu a oficiální partnerka Ubisoftu BunnyTheVillain. Uvedla také, že plnohodnotný trailer na nové assassinské dobrodružství uvidíme letos v květnu. Gameplay ukázku podle ní Ubisoft chystá na červenec v rámci akce Ubisoft Forward. Zdá se, že vše nám tedy odpovídá.

Jak už jsme uvedli včera, hra by se podle dataminera Fraxe měla dočkat season passu za 40 dolarů, který nabídne dvě rozšíření, z nichž každé se bude samostatně prodávat za 25 dolarů. Season pass nabídne také questovou linku Origami Killer. Ultimátní edice bude lákat na pět skill pointů a za předobjednávku hráči obdrží bonus nazvaný Thrown to the Dogs. Trailer bude mít podle PlayStation Game Size 3 minuty a 49 sekund. Podle insidera Shinobi602 a dalších už japonský Assassin nedorazí na konzole PS4 a Xbox One.

Hra bude blíže představena už ve středu v 18 hodin.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru