Assassin’s Creed Shadows (Red), Ubisoft, Ubisoft odhalí první trailer Assassin’s Creed Shadows

Ubisoft odhalí první trailer Assassin’s Creed Shadows

Red obdržel finální název. Hra zřejmě vynechá PS4 a Xbox One, objevují se i další úniky

Zdroj: Ubisoft
13. 5. 2024
Název: Assassin’s Creed Shadows (Red) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 15. 11. 2024

Oficiální účty série Assassin’s Creed se zbarvily do červena, jelikož se společnost Ubisoft chystá na plnohodnotné představení dalšího titulu, který jsme doteď znali pod označením Red. Navzdory zvolené barvě, která už nyní dominuje minimálně grafickému vizuálu hry, nakonec hra nese název Assasssin’s Creed Shadows. Ubisoft spustil odpočet do uvedení prvního traileru, které je naplánováno na středu 15. května v 18:00 našeho času. Odpočet navíc není myšlen jen symbolicky nebo jako premiéra na YouTube, jelikož se v Japonsku na ulici přímo objevily obří přesýpací hodiny, jak ukazuje krátké video doplňující oznámení.

Netrvalo to však dlouho, a už tu máme i možné úniky a neoficiální informace, které odhalení Shadows a uvedení prvního traileru předchází. Tento první trailer by měl mít délku 3 minuty a 49 sekund, jak uvádí PlayStation Game Size. Už dřívější informace magazínu Insider Gaming a především Toma Hendersona, díky němuž o titulu už neoficiálně víme mnohé, se ještě důkladnějšího představení máme dočkat během Ubisoft Forward. K vydání by mělo dojít na podzim, ale přesné datum zatím známo není, stejně tak není jisté, že zazní hned ve středu. Zároveň by se s vydáním tohoto dílu měl Ubisoft rozloučit s předchozí generací konzolí, jelikož na rozdíl od loňského Mirage by mělo Shadows dorazit už jen na PC, PlayStation 5 a Xbox Series. Záznam v obchodu Ubisoftu sice zmiňoval ještě PlayStation 4, mělo by ovšem jít o chybu, jak udává například shinobi602. Potvrzení této informace se patrně dočkáme už nyní.

Do práce se už pustili i datamineři. Konkrétně uživatel s přezdívkou Ubisoft_Frax, který informoval o Shadows už pár hodin předem, nastínil údajně plánovaný doplňkový obsah a možné ceny. Podle jeho nálezů by mělo Assassin’s Creed Shadows po vydání obdržet nejméně dvě rozšíření, přičemž by každé mělo stát 25 dolarů. Případně má být k dispozici i season pass za 40 dolarů. Nechybí ani herní měna zvaná Helix, která by měla rovněž být celkově využívána v rozhraní Assassin’s Creed Infinity, jak poznamenal Tom Henderson. 500 jednotek Helixu by mělo hráče stát 5 dolarů, 1050 Helixů za 10 dolarů, 2300 Helixů 20 dolarů, 4200 Helixů 35 dolarů a 6600 Helixů by mělo vyjít na 50 dolarů.

Více informací o Assassin’s Creed Shadows, dříve tedy Assassin’s Creed Red, naleznete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

15

Napsat komentář

Další články
Nahoru