Beyond Good & Evil 2, Ubisoft, Ubisoft opětovně ujišťuje, že Beyond Good & Evil 2 žije

Ubisoft opětovně ujišťuje, že Beyond Good & Evil 2 žije

Tentokrát padla zmínka na sociálních sítích. Kromě existence projektu ale nevíme nic dalšího

Zdroj: Ubisoft
25. 6. 2024
Název: Beyond Good & Evil 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr:

Krátce před oficiálním oznámením výročního remasteru hry Beyond Good & Evil jsme vás informovali o tom, že se druhý díl doslova promlčel k titulu nejdéle vyvíjené velké hry v historii. Pokračování akční adventury, ze které se v průběhu let stal v řadách fanoušků kult, bylo oznámeno už v roce 2008, aby se k druhému oznámení rozhoupali vývojáři z Ubisoftu po dalších osmi letech. Ani to ale neznamenalo aktivaci informačních kanálů a fanoušci mohou právem pochybovat, zda hra vůbec ještě vzniká a v budoucnu se jí skutečně dočkají. Byla to právě ale zmiňovaná výroční edice prvního dílu, která v popisu na oficiálních stránkách druhý díl Beyond Good & Evil zmiňuje. Nově se pak vývojáři ke hře přihlásili i přímo – konkrétně na sociálních sítích – aby potvrdili, že projekt žije. A to je vše.

„Ano, Beyond Good & Evil 2 je stále ve vývoji a my se už nemůžeme dočkat, až odhalíte víc o minulosti Jade v edici 20th Anniversary,“ napsali vývojáři na Twitteru. Šlo o reakci na dotazy, které se v posledních dnech objevily a zároveň o snahu rozmetat některé spekulace či úvahy na téma, jak to vlastně vývojáři mysleli. Faktem ovšem zůstává, že i nadále o hře nevíme vůbec nic a může ještě trvat dlouhou dobu, než se hra zhmotní. Pokud vůbec.

Stranou samozřejmě nemůže zůstat fakt, že hlavní autor hry Michel Ancel projekt opustil už v roce 2020 a v loňském roce bohužel zemřel také creative director Emile Morel. I kvůli tomu je osud Beyond Good & Evil 2 značně nejistý a optimismu rozhodně nepřidává ani dění kolem jiných titulů francouzského giganta. Ve značných bolestech se rodilo například Skull & Bones a podobně, jako tápeme ve tmě v případě pokračování dobrodružství hrdinky Jade, nevíme nic moc ani o další verzi remaku Prince of Persia a jeho Písků času. Snad ale po interních restartech a změnách projekt skutečně vzniká a Ubisoft k němu bude mít v dohledné době co říct.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru