TT Isle of Man – Ride on the Edge 3

TT Isle of Man – Ride on the Edge 3 má nové autory

Po KT Racingu se série chopil italský tým RaceWard Studio. Láká třeba na otevřený svět

Zdroj: Nacon
26. 11. 2022
Název: TT Isle of Man – Ride on the Edge 3 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 11. 5. 2023

Motocyklová série TT Isle of Man – Ride on the Edge se vrací se třetím dílem. Ale střídají se její autoři. Namísto francouzského studia KT Racing se značky ujali italští vývojáři z týmu RaceWard Studio. Jde o závodní specialisty, kteří pracují v rámci většího celku Nacon Studio Milan. Dříve vytvořili jinou motocyklovou hru RiMS Racing a jejich kolegové z akční sekce zase už nějakou dobu pracují na novém Terminátorovi. Jak už ale nepochybně z kontextu vyplynulo, hru stále vydává francouzský Nacon, který vlastní i KT Racing alias Kylotonn.

I když na ni pracují jiní vývojáři, znovu ji pohání KT Engine od Kylotonnu.

Novinka TT Isle of Man – Ride on the Edge 3 byla představena během akce Milan Games Week a slibuje, že hráčům ukáže nejnebezpečnější závody na motorkách na světě. Závodníci tu riskují na šedesátikilometrovém okruhu ve snaze ukořistit titul šampiona. Hra bude obsahovat oficiální týmy, jezdce i tratě sezóny 2022 a bude prý velmi autentická. I když na ni pracují jiní vývojáři, znovu ji pohání KT Engine od Kylotonnu, stejně jako tomu ostatně bylo u hry RiMS Racing. Vývojáři slibují napětí a realismus, přičemž zmiňují, že někteří profesionální jezdci trénovali s předchozí hrou na skutečné závody.

TT Isle of Man – Ride on the Edge 3 nabídne 32 tratí, včetně současných i historických. Na výběr bude skoro 40 motocyklů. Autoři lákají na vylepšenou fyziku i ovládání nebo upgrady vašich strojů. A navíc mohou hráči také díky funkci Open Roads volně cestovat po 200 kilometrech zdejších silnic. Přitom mohou hledat zajímavá místa nebo plnit speciální výzvy.

Někteří zaměstnanci RaceWard Studio dříve pracovali v jiném italském studiu specializujícím se na motorky – Milestone.

Šéf a creative director RaceWard Studio Marco Ponte si pochvaluje skvělou odezvu hráčů na RiMS Racing a říká, že do nové hry vloží všechny své zkušenosti. Autoři podle něj mají velkou vášeň pro motorky a jsou hrdí, že mohou vytvořit oficiální hru podle legendárního závodu. Někteří zaměstnanci RaceWard Studio ostatně dříve pracovali v jiném italském studiu specializujícím se na motorky – Milestone.

TT Isle of Man – Ride on the Edge 3 míří na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Switch. Vyjde v květnu 2023. K dispozici už je první krátký teaser. Uvidíme, jak se střídání na poli autorů povede. Předchozí dva díly série sbíraly lehce nadprůměrné známky v recenzích. RiMS Racing na tom byl podobně.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru