Staronový milánský tým Naconu nejspíš dělá Terminátora

Vývojáři naznačili, že chystají postapokalyptický survival podle známého filmu, ale…

Zdroj: Orion Pictures
6. 5. 2022

Společnost Nacon založila nové, respektive staronové first party studio v italském Miláně. Tým jednoduše pojmenovaný Nacon Studio Milan má podle oficiálních informací vyvíjet nějakou survival hru podle populární filmové série. Ale k tomu se ještě za moment vrátíme. Jedná se ale ve skutečnosti v podstatě o nový a rozšířený label, který tvoří vývojáři závodní hry RiMS Racing z týmu RaceWard Studio a druhý tým, který má dělat právě na survivalu v postapokalyptickém světě založeném na jedné z nejpopulárnějších filmových značek.

Autoři uvolnili jen pár artworků. Jenže v tom je právě ten klíč k dalším informací. Nebyli by to hráči a fanoušci, aby nezačali obratem pátrat a spekulovat.

Kvůli ambicióznímu novému projektu studio nabírá nové zaměstnance a jeho šéf Marco Ponte říká, že jsou hrdí na to, jakým směrem se vydali. Původně podle něj šlo o tým závodních expertů, ale studio se rychle rozrostlo a díky novým talentům dostali jeho lidé chuť prozkoumat novou oblast. Proto se prý rozhodli rozšířit si obzory a zkusit jiný druh hry.

Marco Ponte říká, že už se těší, až projekt představí světu s tím, že dalších detailů jsme se měli dočkat až někdy později v tomto roce. A do té doby autoři uvolnili jen pár artworků. Jenže v tom je právě ten klíč k dalším informací. Nebyli by to hráči a fanoušci, aby nezačali obratem pátrat a spekulovat. A jak se zdá, ať už to byl původní záměr týmu, nebo nechtěné nedopatření, obrázky mají nést důkaz, že v Miláně ve skutečnosti dělají na nové hře podle Terminátora. Na jednom z obrázků se totiž objevuje stejný obchod jako ve filmu z roku 1984.

Tato sága má samozřejmě na kontě celou řadu videoher. Tou poslední byla zpočátku kritizovaná, až vysmívaná, ale později fanoušky velmi slušně přijatá first person akce Terminator: Resistance, která vyšla nejprve v roce 2019 na PC, PS4 a Xbox One a loni dorazila ve vylepšené verzi také na PS5. Na svědomí ji má polské studio Teyon, které se předtím nechtěně proslavilo akcí Rambo: The Video Game a teď dělá na další licencované slavné značce – hře RoboCop: Rogue City. I tu bude shodou okolností vydávat právě Nacon.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru