Grand Theft Auto VI, Rockstar Games, Trailer GTA VI předčasně unikl

Trailer GTA VI předčasně unikl

Velkolepé oznámení Rockstaru nakonec nevyšlo. Po rozšíření byl nakonec zveřejněn oficiálně

Zdroj: Rockstar Games
4. 12. 2023

Společnost Rockstar sice oznámila, kdy svůj dlouho očekávaný trailer na ještě očekávanější GTA VI představí světu, ale nakonec to úplně nevyšlo. Dočkat jsme se měli zítra odpoledne, nicméně trailer se v tuto chvíli již šíří sociálními sítěmi. Upozornil na něj například Tom Henderson, ale postupně zaplavil celou řadu serverů a sociálních sítí. Uniklý trailer byl poměrně dlouho k dispozici ke zhlédnutí na Twitteru, kde stihl nasbírat tisíce liků, nakonec však Rockstar pochopitelně konečně zareagoval. Co už je však jednou na internetu, to jen tak nezmizí… Na trailer se nyní můžete podívat například na tomto odkazu.

Aktualizace: Anebo se už raději podívejte přímo na oficiální verzi.

Pro historické účely stojí za zmínku, že byl únik horší obrazové kvality, obsahoval reklamu na nákup kryptoměn a jeho „autor“ si nepřekvapivě užíval okamžité pozornosti. Horší kvalita však ničemu nebránila, škoda již byla napáchána a plány na zítřek v troskách. A ačkoli Rockstar zabojoval a uchýlil se k blokování šířících se videí, bylo brzy jasné, že by šlo o boj s větrnými mlýny, a tak se nakonec uchýlil k oficiálnímu zveřejnění. To na Twitteru okomentoval konstatováním, že trailer unikl, tak ať se na něj hráči raději podívají v plné kvalitě přímo u zdroje. Teď vás tedy už rovněž nasměrujeme nejen na tento trailer, ale i na samostatný článek, kde se podrobně věnujeme i obsahu traileru a všemu, co se z něj dá vyčíst.

V každém případě Rockstar a šesté Grand Theft Auto provází nepříjemná smůla. Loni v září to odstartoval obrovský únik záběrů z rozpracované verze hry, přičemž společnost později potvrdila jejich pravost a uvedla, že hru odhalí, až přijde správný čas. Na ten se v podstatě čekalo po celý letošní rok a postupně přicházely různé kusé zákulisní informace, dokud Jason Schreier před měsícem nepropálil schylující se oznámení a uvedení traileru. To nyní korunoval únik samotného traileru, který si Rockstar předem nachystal na svůj YouTube kanál, tudíž jsme dopředu věděli, že se můžeme těšit na minutu a půl dlouhé video. Nakonec to však dopadlo, jak to dopadlo.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru