Total War: Pharaoh, Sega, Total War: Pharaoh už má přesné datum vydání

Total War: Pharaoh už má přesné datum vydání

Ještě před plnou verzí bude k dispozici early access víkend. Krabicovka dorazí později

Zdroj: Creative Assembly
13. 9. 2023
Název: Total War: Pharaoh Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 11. 10. 2023 Platformy: Žánr: Datum vydání: 11. 10. 2023

Další díl série Total War od studia Creative Assembly už je skoro tady. V novince s podtitulem Pharaoh se vydáme do Egypta a autoři konečně prozradili, kdy se tak stane. Tentokrát je to trochu komplikovanější. Oficiálně vyjde digitální verze 11. října. Pokud si ale novinku předobjednáte, můžete se pustit do válčení už v rámci exkluzivního early access víkendu ještě předtím, než hra vyjde. A vedle toho bude mít nárok na dva exkluzivní kosmetické balíčky.

Zdroj: Sega

Early access víkend se uskuteční od 29. září do 2. října. Na výběr budou dvě hratelné frakce ze dvou různých kultur a dostupná bude celé mapa kampaně, všechny bojové mechanismy a většina nechanismů kampaně. Bude možná hrát maximálně 60 tahů, ale toto množství si budou moci hráči kdykoli znovu zopakovat. Autoři říkají, že to je poprvé, co nabízejí podobný pre-order bonus, a  jsou pyšní na to, že dají hráčům možnost vyzkoušet část hry o něco dříve. Zdůrazňují přitom, že nejde o beta test a snaží se, aby hráči dostali co možná nejvyladěnější zážitek. On-line multiplayer nebude ještě fungovat a rozehranou hru nebude možné přenést do plné verze. Early access víkend je v nabídce na Steamu i Epic Games Storu, ale bude fungovat pouze na Windows. Hráči na Macu si musí nechat zajít chuť.

Pokud ale pokukujete spíš po klasické krabicové verzi, musíte počkat o něco déle. Zatímco digitální vyjde 11. října, standardní fyzická edice vstoupí na trh 23. října. I ta ale bude paradoxně obsahovat digitální kód na Steam. Na verzi pro Mac si pak počkáte ještě déle. Na portu už tradičně pracují specialisté ze studia Feral Interactive a zatím neznáme jeho termín.

Dočkali jsme se rovněž nového osmiminutového oficiálního videa.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru