Tomb Raider, Devil May Cry a Blood Dragon od Netflixu

Tomb Raider, Devil May Cry a Blood Dragon od Netflixu

Podívejte se na na nejnovější upoutávky chystaných seriálových adaptací videoher

Zdroj: koláž/Vortex
29. 9. 2023

Netflix fanoušky videoher blíže seznámil hned s několika chystanými projekty, které se inspirovaly světem videoher. Na tomto poli je streamovací služba mimořádně aktivní a shodou okolností v těchto dnech měl premiéru také nový seriál Castlevania: Nocturne zasazený do období velké francouzské revoluce. Podívat se můžete zdarma na prvních 7 minut.

Devil May Cry

Dočkali jsme se prvního traileru na nový seriál Devil May Cry. Pod novým anime jsou podepsaní Adi Shankar, Studio Mir a samozřejmě také Capcom. První sezóna bude mít 8 epizod, ale mělo by se jednat o projekt na víc řad. Hlavním hrdinou bude Dante, v seriálu se ale objeví také Vergil a Lady. Zatím nevíme, kdy bude mít novinka premiéru. Nejde o první pokus na tomto poli. Devil May Cry se dočkal animovaného seriálu už v roce 2007.

Tomb Raider: The Legend of Lara Croft

Dalším projektem v pořadí je seriál Tomb Raider: The Legend of Lara Croft se sličnou archeoložkou v hlavní roli. I v tomto případě se můžeme podívat na vůbec první upoutávku. Novinka má mít premiéru už příští rok. Hlavní hrdinku dabuje Hayley Atwell a z hlediska chronologie bude seriál zasazen po událostech nové trilogie od Crystal Dynamics, na níž video odkazuje.

Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix

Znovu se na scéně objevil i Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix. Tady už jsme se dočkali plnohodnotného traileru, protože tenhle bláznivý příběh pomalu klepe na dveře. Dočkáme se ho již 19. října. Seriál inspirovaný hrou/spin-offem Far Cry 3 – Blood Dragon a osmdesátými roky nám slibuje celou řadu známých hostujících postav od Ubisoftu. Objeví se tu žabí Assassin, Jade a Pey’J z Beyond Good & Evil nebo Rayman.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru