XDefiant, Ubisoft, Test serverů XDefiant by měl proběhnout za pár dní

Test serverů XDefiant by měl proběhnout za pár dní

Informuje o něm Tom Henderson. Pokud vše půjde dobře, ve vzduchu visí i datum vydání

Zdroj: Ubisoft
16. 4. 2024
Název: XDefiant Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 21. 5. 2024

Free to play first person střílečka XDefiant od Ubisoftu byla již několikrát veřejně i interně odložena, ještě nedávno se však díky dataminerům na povrch dostávaly nejrůznější detaily. V tuto chvíli hra oficiálně stále nemá stanovené nové datum vydání, podle tradičně dobře informovaného Toma Hendersona by se to mělo v nadcházejících dnech změnit. Nutno však říct, že navzdory svým zdrojům po předchozích zkušenostech upozorňuje na to, že právě u XDefiant se může leccos změnit, a to i na poslední chvíli. Nicméně pokud vše půjde podle plánu, 19. dubna by mělo dojít ke slibovanému testu serverů.

Ohledně plánovaného testu Ubisoft informoval na konci března s tím, že Server Test Session bude trvat 12 hodin, během kterých otestují zátěž serverů před vydáním. Původně jej vývojáři chtěli stihnout spustit ještě do konce měsíce, jak sami přiznali, ale ještě bylo potřeba na něčem zapracovat. Oficiálně datum 19. dubna ještě nezaznělo, vzhledem k dnešnímu datu je ovšem případné potvrzení na spadnutí. Test bude probíhat na platformách PC, PlayStation 5 a Xbox Series, podle informací Insider Gaming by se však nemusel omezit jen na zmiňovaných 12 hodin, ale mohl by probíhat celý víkend. Po jeho skončení by se pak měl Ubisoft s největší pravděpodobností uchýlit ke stanovení a oznámení finálního data vydání, pokud se nic nepokazí. Vývojáři by měli momentálně cílit na vydání v průběhu léta.

XDefiant měl vyjít i na konzole PlayStation 4 a Xbox One, verze pro starou generaci konzolí však byly údajně zrušeny, jak nedávno tvrdil Henderson. To nyní naznačuje i jejich absence v chystaném testu, oficiálně však jejich zrušení potvrzeno nebylo.

Více o hře naleznete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru