Terminator Resistance, Reef Entertainment, Terminator: Resistance po letech vychází i na Xboxu Series

Terminator: Resistance po letech vychází i na Xboxu Series

Upgrade základní verze bude zdarma. Kompletní edici stávající majitelé koupí za nižší cenu

Zdroj: Teyon
27. 7. 2023
Název: Terminator Resistance Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 15. 11. 2019 Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 15. 11. 2019

Akce Terminator: Resistance mířila na trh zatížena skepsí a obavami. Její autoři z polského studia Teyon dali totiž světu proklínanou licencovanou střílečku Rambo: The Video Game. I když si Terminator vedl v recenzích lépe, průměrné známky se pohybovaly jen okolo 50 až 60 procent. U fanoušků ale nakonec titul nečekaně zabodoval a vysloužil si slušnou pověst. Za vše mluví 92 procent kladných hodnocení na Steamu. A tak first person akce z roku 2019 pro PC, PS4 a Xbox One postupně dočkala zajímavých bezplatných updatů i DLC Annihilation Line.

V roce 2021 pak vyšla konzolová next-gen verze, ale jen na PS5. Teď konečně zamíří také na Xbox Series. Sem dorazí 27. října v kompletní edici. V nabídce bude digitální i krabicová verze. Hra je samozřejmě plně optimalizovaná pro Xbox Series, slibují autoři. Lákají na lepší framerate, grafiku i rychlejší loadingy. Vedle standardní edice bude v prodeji i sběratelka obsahující už klasicky nejrůznější bonusy.

Už 27. září, tedy měsíc před vydáním kompletní edice, vyjde bezplatný digitální upgrade pro ty, kteří již vlastní Terminator: Resistance na Xboxu One. Nedostanou se k němu jen ti, kdo mají diskovou verzi, ale současně teď hrají na Series S bez mechaniky. Tento upgrade přinese vylepšenou verzi Terminator: Resistance a režim Infiltrator, oba optimalizované pro hardware Xbox Series. Ten, kdo vlastní základní verzi, si bude moci také přikoupit obsah Terminator: Resistance – Complete Edition za zvýhodněnou cenu 15 eur, až 27. října tato verze vyjde.

Mimochodem, díky komerčnímu úspěchu hry Terminator: Resistance už studiu Teyon zpackaného Ramba hráči moc nevyčítají. Naopak jsme zvědaví, jak si tým poradí s další licencovanou akcí. Pracuje totiž na hře RoboCop: Rogue City. Tým Nacon Studio Milan pak chystán nějakou úplně novou hru s Terminátorem.

Více podrobností o hře najdete v našem archivu a na oficiálním webu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru