Syberia: The World Before, Microids, Syberia: The World Before bude už ve čtvrtek v češtině

Syberia: The World Before bude už ve čtvrtek v češtině

Podívejte se na obrázky z lokalizované verze. Podíleli se na ní veteráni starších překladů

Zdroj: Microids
29. 6. 2022
Název: Syberia: The World Before Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 18. 3. 2022

Česká distribuční společnost Hype láká, že poslední díl adventurní série Syberia s podtitulem The World Before obdrží tento týden netrpělivě očekávané české titulky. Stejně jako předchozí díly i ten nejnovější obdrží lokalizované titulky a Hype říká, že za překladem stojí navíc stejný tandem překladatel–korektor jako v případě prvních dvou dílů série. V češtině nejsou jen dialogy, ale i zápisky v deníčku nebo počítačové obrazovky.

“Na překladu, který je rozsahem více než dvojnásobný oproti prvnímu dílu a čtyřnásobný oproti dílu druhému, se pracovalo od poloviny února 2022 a je již zdárně dokončen i důkladně otestován, což znamená, že česká lokalizace je připravena k vydání,” láká Hype. Společnost Microids, která titul vydává, plánuje češtinu do PC verze hry implementovat prostřednictvím patche už zítra, tedy ve čtvrtek 30. června. Může se na tom ještě něco změnit, ale mělo by to tak být, pokud vše klapne.

K dispozici máme už několik obrázků z české verze. Hype u nás vydal fyzickou deluxe edici pro PC na konci března. Obsahuje klíč na Steam a bonusový disk s digitálním soundtrackem, zkrácenou verzí scénáře ke hře od Benoîta Sokala a Lucase Lagravetta a fanouškovskou sadou s několika tapetami, avatary a původními storyboardy od Benoîta Sokala.

Verze pro PS5 a Xbox Series má vyjít letos v listopadu a na PS4, Xbox One a Switch titul dorazí nakonec až v příštím roce, jak jsme vás už informovali. Do konce letošního roku má být k dispozici ještě speciální dárková sběratelská edice. Hype slíbil, že hra bude nabízet českou lokalizaci na všech platformách.

U nás v recenzi dostala od Kristýny nová Syberia skvělou známku 9/10.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru