Z prodeje herní divize Warner Bros. nejspíš sešlo

Suicide Squad zve do uzavřeného alfatestu

Začne ještě koncem listopadu. Jakékoliv informace ale budou podléhat NDA

Zdroj: Warner Bros.
21. 11. 2023

Když se vývojáři ze studia Rocksteady přihlásili minulý týden s čerstvými informacemi o hře Suicide Squad: Kill the Justice League, vedle detailů o příběhu a hratelnosti slíbili, že další novinky na sebe nenechají dlouho čekat. A jak řekli, tak se i v tuto chvíli děje. Po dlouhém videu a prvních střípcích o live service vrstvě přichází pozvánka do uzavřeného alfatestu, který začne už 30. listopadu a poběží do 4. prosince.

Na výzvu k registraci, která začala chodit hráčům s účtem WB Games, upozornila komunita na diskuzním portálu Resetera. Vzkaz hned v úvodu upozorňuje, že přístup do testu podléhá podpisu smlouvy o mlčenlivosti, což předznamenává, že žádné výstupy a dojmy nelze očekávat. Z druhé strany je ale téměř jisté, že na přelomu listopadu a prosince někdo NDA poruší a svět se tak jako tak dozví, co je náplní alfy, případně jak se hra hraje. Nepředbíhejme ale a nemalujme jen špatné scénáře.

Pokud chcete, můžete se do alfy registrovat na oficiálních stránkách hry, vstup je ale kromě podpisu NDA podmíněn také výběrem a potvrzením registrace ze strany vývojářů. V případě, že se do hry dostanete, zástupci Rocksteady také upozorňují, že je hra v rozpracované fázi a hlavním cílem uzavřené alfy má být otestování online infrastruktury nutné pro hraní v kooperaci. „Vezměte na vědomí, že je hra stále ve vývoji a test bude reprezentovat jen malou, specifickou část kampaně a nebude odpovídat zážitek z plné verze,“ říkají vývojáři.

Co se týče časů, vše odstartuje 30. listopadu v 15 hodin našeho času a skončí 4. prosince ve 21 hodin. Alfatest poběží na PS5, Xboxu Series i PC s tím, že pro hraní na počítačích vývojáři doporučují použít gamepad. A zřejmě, aby si hráči trochu zkrátili čekání, vydali vývojáři po ukázce ze hry také nový trailer s Harley, tady je.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru