What have you done, Father?, Darkania Works, Staňte se knězem, který zhřešil s krásnou dámou

Staňte se knězem, který zhřešil s krásnou dámou

Historický psychologický thriller What have you done, Father? slibuje chtíč i vraždu

Zdroj: Darkania Works
23. 4. 2024
Název: What have you done, Father? Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 25. 4. 2024

Už 25. dubna vychází na Steamu nový psychologický thriller What Have You Done Father? od rumunského studia Darkania Works. Má jít o znepokojivý příběh mladého kněze, které se zaplete do zakázaného románku s krásnou dámou. Vše ale skončí špatně, jak byste si nejspíš sami domysleli. Novinka láká na chtíč, vraždu a zoufalství. A o nahotu tady zjevně nebude nouze.

Hlavním hrdinou je otec Mathias Marton, který se zaplete do pavučiny zakázaných tužeb a zlověstných událostí.

Titul se měl inspirovat klasickými noirovými filmy, jako je “Zpovídám se” od režiséra Alfreda Hitchcocka. Hra má klást důraz na vyprávění a příběh s příměsí něčeho temného a neočekávaného. Hlavním hrdinou je otec Mathias Marton, který se zaplete do pavučiny zakázaných tužeb a zlověstných událostí. Musíme rozplést tajemství zkažené farnosti, zatímco sám bude čelit vlastním démonům a pohybovat se na tenké hranici mezi hříchem a spásou.

Do cesty se nám samozřejmě postaví krásná svůdná a záhadná žena. Hlavní hrdina okusí zakázané ovoce a musí tuto skutečnost odčinit. What Have You Done Father? má nabídnout průzkum, filmečky, hádanky i zajímavé rozhovory. Budeme odhalovat tajemství zdejší fary, sbírat stopy, pročítat deníky a zpovídat ostatní.

Má se jednat o kratší hru, ale přesto nabídne třeba nepovinný obsah. Mezi něj patří například pikantní časopisy, které můžeme najít v okolí fary. Budeme prý překvapení, jaká tajemství ukrývají. No schválně, jaká asi? Na Steamu už je k dispozici demo, takže nemusíte kupovat králíka v klobouku.

O studiu Darkania Works nepíšeme na Vortexu poprvé. Už v srpnu 2020 jsme upozorňovali na hru Last Days of Lazarus, která vyšla o dva roky později. Nezapře přitom podobný rukopis. Na kontě má také titul The Unluckiest Man a chytá ještě hru The Crimson Maid. I ta má na Steamu demo.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru