Spider-Man Remastered, Sony Interactive Entertainment, Spider-Man je na Steam Decku plně podporován

Spider-Man je na Steam Decku plně podporován

Valve rovněž zveřejnilo nejhranější hry na svém zařízení a vyšel nový update

Zdroj: Sony
Název: Spider-Man Remastered Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 19. 11. 2020

Vývojáři z Insomniac Games potvrdili, že jejich PC verze Marvel’s Spider-Man Remastered byla ověřena pro Steam Deck, a tak nic nebrání plnohodnotnému zážitku bez nutnosti cokoli řešit, až hra příští týden vyjde. Dobrodružství Petera Parkera původně z roku 2018 a v remasterované verzi z roku 2020 dorazí na PC již 12. srpna. Nejde ovšem jen o vydání na Steamu, hra bude dostupná i na Epic Games Store. Na pokračování s Milesem Moralesem si však budeme ještě muset chvíli počkat, jeho vydání na PC vývojáři při oznámení avizovali na podzim letošního roku. Dá se ovšem předpokládat, že ani s tímto titulem nebude problém a hráči si jej budou moci bezstarostně užít i na Steam Decku.

Pokud bychom však měli mluvit o současném hitu pro přenosný počítač od Valve, je jím jednoznačně mlátička MultiVersus, která je nyní v otevřené betě. Jak vidno, bitky mezi komiksovými hrdiny nebo animovanými postavičkami z portfolia Warner Bros. jsou nesmírně populární a na Steam Decku se tomuto bláznivému titulu obzvláště daří. Společnost Valve na Twitteru přišla nicméně i se zbytkem seznamu nehranějších deseti her za poslední týden. Mezi nimi najdeme i další současné herní hity, ale také několik klasik.

Na druhém místě se nachází nezávislá roguelike střílečka Vampire Survivors, na místě třetím se usadila kočička z nedávného a velice populárního Stray, čtvrté místo pak drží Elden Ring. Hraní na Steam Decku přeje a vyhovuje i starším a nadále oblíbeným hrám jako No Man’s Sky, Hades, Stardew Valley nebo nesmrtelné Grand Theft Auto V. Deváté místo obsadila hra Aperture Desk Job, která je v podstatě i jakýmsi tutoriálem k zařízení, proto není její umístění tak překvapivé. Desítku uzavírá Monster Hunter Rise.

Steam Deck navíc přišel s updatem SteamOS 3.3, který řeší některé bugy, a nabízí i nějaká ta vylepšení, nejen výkonu. Důležitou novinkou například je, že Steam Deck upozorňuje na přehřátí , k němuž zvláště při současných teplotách docházelo a dochází poměrně často. Nově je ale možné i plánování nočního režimu a vrací se možnost nastavení přizpůsobení jasu, který byl nedávno na čas deaktivován. Úprav je samozřejmě mnohem více, jako vždy Steam nabízí jejich kompletní výpis. Na závěr připomeňme, že Valve navíc před několika dny tvrdilo, že zvládne vyřídit všechny rezervace Steam Decku do konce letošního roku, a to díky rychlejší výrobě. Pokud tedy již na své zařízení čekáte, nejspíš si budete moci některou z výše zmíněných her na Steam Decku sami zahrát již brzy.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru