Slovenští vývojáři lákají na Commandos s trpaslíky

Slovenští vývojáři lákají na Commandos s trpaslíky

Taktická hra The Parvificent Seven ukáže, co hrdinové dělali, než se seznámili se Sněhurkou

Zdroj: Radical Ravens
9. 1. 2023

Na Slovensku vzniká nová real-time taktická hra The Parvificent Seven s trpaslíky v hlavní roli. Netradiční variace na Commandos nám ukáže, co sedm hrdinů dělalo, než se setkali se Sněhurkou, která u nich v domečku našla azyl. Každá z postav má nějakou specializaci, ale všichni musí spolupracovat, aby uspěl celý tým. Sedm trpaslíků má tvořit skupinu největších psanců v tomto světě a díky tomuto dobrodružství se z nich pravděpodobně stanou hrdinové, která ze slavné pohádky známe.

Jak titul funguje v praxi, se nemusíte snažit odhadnout jen z obrázků a videí. Autoři The Parvificent Seven ze studia Radical Ravens vydali těsně před Vánoci krátkou pre-alfa demoverzi, kterou najdete na Steamu. Hratelná ukázka se zaměřuje na první dva z bratrů, slibuje několik druhů nepřátel a možnost využít prostředí ve svůj prospěch. Vývojáři nicméně upozorňují, že se pořád jedná o ranou rozpracovanou verzi, která nereprezentuje stoprocentně jejich vizi.

Hra vzniká s podporou slovenského fondu na podporu umění. Slovenské studio Radical Ravens sídlí v Popradě a podílí se také na plošinovce Dash The Fox & Three Dreadful Pigs od Leveland Studios. Psali jsme o ní loni v červenci.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru