Dash The Fox je nový slovenský Crash Bandicoot

Dash The Fox je nový slovenský Crash Bandicoot

Košický tým Leveland Studios představil novou 3D plošinovku ze staré školy

Zdroj: Leveland Studios
21. 7. 2022

Malý košický tým Leveland Studios představil na Steamu svou novou hru Dash The Fox & Three Dreadful Pigs. Jde o 3D plošinovku, která na první pohled připomene třeba Crashe Bandicoota a koneckonců i hudební doprovod v traileru tuto klasickou sérii evokuje. Zdá se, že podobná bude také náplň minimálně některých úrovní. Dash je mladý lišák, kterého podle autorů čeká bláznivé dobrodružství plné běhání, skákání a mlácení. A do zdejšího temného příběhu mají být zapletena… i tři prasátka, která prahnou po moci. Takhle si tu pohádku nepamatuji…

Podle vývojářů se vypravíme na různá místa ve zmíněném lese, budeme bojovat s nepřáteli i řešit hádanky. Svezeme se na důlním vozíku a máme zkoumat otvírající se lokace ve volné hře. S lišákem budeme pobíhat po lese ve dne i v noci, sbírat různé věci a chybět nebudou ani dialogy a cut scény. To je zatím asi vše, co můžeme s jistotou prohlásit.

Tým Leveland Studios vznikl v roce 2017 a jeho debutem byla hra Swampyfish. Dash The Fox míří na PC a už má profil na Steamu. Víc podrobností v tuto chvíli nemáme, ale pokud vyhlížíte něco dalšího na způsob nedávného comebacku série Kao the Kangaroo v indie podání, třeba budete chtít novinku sledovat.

 

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru