Workers & Resources: Soviet Republic, 3Division, Slovenská hra Soviet Republic už brzy vyjde v plné verzi

Slovenská hra Soviet Republic už brzy vyjde v plné verzi

Budovatelská strategie se dočkala posledního velkého updatu před opuštěním early accessu

Zdroj: 3Division
2. 8. 2023
Název: Workers & Resources: Soviet Republic Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Slovenská budovatelská strategie Workers & Resources: Soviet Republic od studia 3Division se na Steamu těší výbornému přijetí už od vydání early access verze v březnu 2019. Od té doby se neustále rozrůstá a nyní došlo na obsahový update s číslovkou 12. Má být tím vůbec posledním před vydáním verze 1.0 a také je patřičně obsáhlý. Telegraficky seznamuje hráče s novinkami už tradičně stylový trailer, blíže pak příspěvek na webu nebo na Steamu.

V první řadě čerstvá aktualizace láká na sběr, správu, třídění i likvidaci odpadu. Ten pochopitelně produkují individuálně vaši obyvatelé, ale i samotný průmysl. Do hry přibylo skutečné bourání namísto toho, aby stavby jen zázračně zmizely na pokyn hráče. Můžete využít těžkou techniku a dokonce i výbušniny, abyste celý proces urychlili. Pochopitelně i z demolice vznikne odpad, který nemůžete nechat jen tak ležet ladem. Nemusí ale skončit na skládce, může najít nějaké nové využití.

Nově hráči mohou udržovat i upravovat svou techniku a rekonstruovat celé staré stavby. Tím jim samozřejmě prodloužíte životnost, ale vše bude současně pěknější i na pohled. Novinkou jsou také asfaltové chodníky nebo chodníky osázené lampami. Narazíte například i na nové západní stroje, které ovšem musíte pořídit za valuty. V zemědělství zase oceníte hnojení polí. A do hry byly dokonce zapojeny některé nejpopulárnější modifikace.

Samozřejmostí už jsou tradičně nejrůznější opravy, optimalizace a vylepšení grafiky. Jak už bylo řečeno, po tomto update opustí hra early access a vyjde ve verzi 1.0. Mělo by se tak stát ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku. Další podrobnosti najdete na oficiálním webu hry.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru