A Quiet Place: The Road Ahead, Saber Interactive, Saber představil hru podle filmu Tiché místo

Saber představil hru podle filmu Tiché místo

Hororová adventura vyjde ještě letos na PC i konzolích. Pracují na ní autoři Remothered

Zdroj: Saber Interactive
18. 6. 2024

Společnost Saber Interactive představila novou hru inspirovanou filmem Tiché místo s Emily Blunt v hlavní roli. Jedná se o first person hororovou adventuru nazvanou A Quiet Place: The Road Ahead. Titul dorazí ještě letos na PC, PlayStation 5 i Xbox Series. Přesné datum vydání ale neznáme.

Novinku vyvíjí studio Stormind Games a je určena pro jednoho hráče. Autoři slibují zachytit děsivou atmosféru zdejšího postapokalyptického světa, kde vás nikdo nesmí slyšet křičet. Ani vydat jakýkoli jiný zvuk. Vývojáři doufají, že se jim podaří oslovit fanoušky filmu, hororových her a příběhových adventur obecně. Čeká nás nový příběh zasazený do známého světa, jehož hrdinkou bude mladá žena. Budeme se schovávat a plížit okolo ultimátních predátorů, přičemž nesmíme udělat ani ten nejmenší rozruch.

Vydavatel hru nazývá exkluzivním spin-offem. O tom, že podle filmu Tiché místo vznikne hra, jsme poprvé psali už v říjnu 2021. Tehdy ale společnost Saber Interactive oznámila, že titul vyvíjí kanadské studio iLLOGIKA, jehož autoři dříve pracovali na hrách ze sérií Rainbow Six nebo Far Cry. Není jasné, zda je i tento projekt stále ve vývoji, ale působí to, jako by se značka přestěhovala k jinému týmu.

Mnoho podrobností v tuto chvíli nemáme, ale můžeme si už prohlédnout prvních screenshoty a podívat se také na premiérovou upoutávku. Stormind Games je nezávislé italské studio, jehož autoři už mají na kontě hry Remothered: Broken Porcelain a Remothered: Tormented Father.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru