Podle filmu Tiché místo vznikne nová příběhová hra

Podle filmu Tiché místo vznikne nová příběhová hra

Horor pro jednoho hráče má vyjít už příští rok a dělají na něm Saber Interactive a iLLOGIKA

Zdroj: Paramount Pictures
26. 10. 2021

Společnost Saber Interactive dnes hezky potichu oznámila novou videohru založenou na hororu Tiché místo (A Quiet Place), v němž zazářila Emily Blunt v hlavní roli. Půjde o singleplayerovou příběhovou strašidelnou adventuru, která nabídne vlastní příběh a hratelnost, jež podle autorů zachytí napětí, emoce a drama, kterými se tato série proslavila na stříbrném plátně.

Titul vyvíjí kanadské studio iLLOGIKA, jehož vývojáři dříve pracovali na hrách ze sérií Rainbow Six nebo Far Cry. Vydavatelem je společnost Saber Interactive, která patří do skupiny Embracer Group, a už má zkušenosti s hrami podle filmů. Vydala World War Z a chystá třeba také Evil Dead: The Game.

Creative director Hervé Sliwa láká, že nový titul nechá fanoušky prožít napětí z filmů s ponořením, jaké zatím nezažili. Tým iLLOGIKA se spojil s EP1T0ME a sdílejí stejnou vizi, říká Sliwa. Todd Hollenshead ze Saber Interactive dodává, že úžasný úspěch Tichého místa jasně dokládá, že publikum chce další příběhy z tohoto světa. Projekt studia iLLOGIKA má dostát vysokým očekáváním, která se pojí s touto značkou.

Půjde o první oficiální velkou videohru podle tohoto IP. I přes nenápadné oznámení a minimum podrobností by prý měla vyjít už příští rok.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru