S.T.A.L.K.E.R. 2 byl odložen až na konec roku

Autoři potřebují dalších sedm měsíců navíc, aby dostáli vysokým očekáváním

Zdroj: GSC Game World
12. 1. 2022
Název hry: S.T.A.L.K.E.R. 2 Vývojář: Datum vydání: 8. 12. 2022 Platformy: , Žánr: ,

Spekulace se opět potvrdily. S.T.A.L.K.E.R. 2 od ukrajinského studia GSC Game World byl odložen o sedm měsíců až na konec letošního roku. Zatímco až dosud jsme počítali s termínem 28. dubna, nakonec se máme dočkat až 8. prosince. 

Víc než půl roku navíc má vývojářům umožnit naplnit jejich vizi a dosáhnout požadovaného stavu. Autoři zdůrazňují, že S.T.A.L.K.E.R. 2 je jejich největší projekt v historii GSC a žádá si důkladné testování a ladění. Tým je přesvědčený, že vývoj má trvat tak dlouho, jak to jen bude zapotřebí. Jedním dechem dodávají, že to nebylo snadné rozhodnutí, ale vzkazují fanouškům, že dělají to nejlepší, aby vydali hru, která dostojí vysokým očekáváním.

Studio slibuje další novinky a prezentace na tento rok. GSC Game World děkuje za trpělivost a pochopení hráčů. I když odklad pochopitelně mrzí, je nepochybně ku prospěchu věci a raději později dostat povedenou hru než nedodělaný titul dříve. Ostatně co je pár měsíců navíc u hry, jejíž vývoj byl původně oznámen už v roce 2010 a vyjít měla v roce 2012.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím