Grand Theft Auto V, Rockstar Games, Rockstar rozšiřuje nabídku svého předplatného GTA Plus

Rockstar rozšiřuje nabídku svého předplatného GTA Plus

Vznikne pod rukama studia malý Game Pass? Vývojáři chtějí hráčům nabízet starší tituly

Zdroj: Take-Two
22. 9. 2023
Název: Grand Theft Auto V Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 17. 9. 2013

Minulý rok spustili vývojáři z Rockstaru službu GTA Plus, která za měsíční poplatek dává hráčům přístup k exkluzivní nabídce vozidel, nejrůznějších předmětů, boostů zkušeností nebo herních peněz v GTA Online. Výše předplatného činí 6 dolarů a když byla služba představena, objevovaly se pochyby ohledně toho, zda je nabídka dostatečně výhodná. Rockstar ani Take-Two neuvedli, kolik hráčů si GTA Plus předplácí, faktem ovšem je, že služba stále funguje a nyní se ji vývojáři rozhodli rozšířit. Jde patrně o reakci na stížnosti stran nízké hodnoty v porovnání s tím, kolik mají hráči platit, a zdá se, že na to Rockstar půjde podobně jako Ubisoft nebo Microsoft. Za předplatné totiž hodlá hráčům nabízet výběr ze starších titulů Rockstaru.

„Členové GTA+ mohou nyní stahovat a hrát obměňující se nabídku starších titulů od Rockstar Games, začínáme s Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition,“ uvedli vývojáři na sociálních sítích. Odkazují pak na své oficiální stránky a sekci věnovanou právě předplatnému GTA+, kde se už jednotlivé tituly z trilogie objevují v nabídce. Dáme-li stranou pochybnou kvalitu celého remasteru, jde o poměrně zajímavý krok, který by se ve finále neměl omezovat pouze na hry ze série GTA. Ostatně, tímto způsobem by se mohli hráči zpětně dostat už jen k prvním dvěma dílům a dílu čtvrtému, čímž by byla nabídka vyčerpána za pouhé dva měsíce, takže se otevřeně mluví o tom, že Rockstar předplatitelům nabídne i tituly ze série Max Payne nebo hry jako Bully či Table Tennis. Jak je navíc patrné na webu studia, definitivní trilogie má být v nabídce jen do 11. října, takže už za necelý měsíc odhalíme, jak chce studio se službou dále nakládat.

Kromě zmíněných her nesmíme zapomenout například na L.A. Noire, Red Dead Redemption, Midnight Club, Manhunt nebo třeba beat ‚em up The Warriors pro původní Xbox a PlayStation 2. Uvidíme také, zda se vývojáři rozhodnou spojit nabídku i s nějakým osvěžením svých starších titulů, ačkoliv automaticky nepřepokládáme, že by se v katalogu her dostupných přes GTA+ měly objevovat nové remastery.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru