System Shock (remake), Nightdive Studios, Prime Matter, Remake System Shocku se nejspíš odkládá na příští rok

Remake System Shocku se nejspíš odkládá na příští rok

Vývojáři se k posunu vydání oficiálně nevyjádřili. Sdíleli jen objev známého insidera

Zdroj: Nightdive Studios
8. 10. 2022
Název: System Shock (remake) Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 30. 5. 2023

Podle Steam stránky first person střílečky System Shock to vypadá, že datum vydání remaku se odkládá na březen 2023. Na tuto změnu neupozornili samotní vývojáři ani vydavatel, ale všímavý herní informátor Wario64 na svém twitterovém účtu. Naopak tvůrci zatím nevydali žádné oficiální prohlášení, tudíž nevíme, co za posunem stojí. Na situaci je však komické, že Nightdive Studios pouze sdíleli upozornění uživatele Wario64.

Letos v březnu autoři tvrdili, že sci-fi akční titul je již téměř hotový. Na základě toho se fanoušci domnívali, že předělávka kultovní střílečky z roku 1994 by opravdu mohla dorazit ještě v tomto roce. Posun vydání je tedy pro některé zklamáním, jak dokazují komentáře na Twitteru. Nelze se jim však divit, jelikož mnozí z nich na hru čekají dlouhých pět let.

Pro připomenutí ještě můžeme uvést, že remake System Shocku míří na PC, Mac, Linux i konzole. Vývojáři jej předělávají v Unreal Engine 4 od Epicu. Další podrobnosti o dlouho očekávaném titulu najdete v našich starších článcích, včetně dojmů z Gamescomu, kde si mohl Jirka zahrát novou verzi a užuž to vypadalo, že je hra opravdu na spadnutí.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru