Polda 7 dorazil na Mac

Polda 7 dorazil na Mac

Kampaň na dvojku dál běží. Starší díly by se měly objevit na Steamu do konce příštího roku

Zdroj: Zima Software
2. 10. 2022

Novinky o českých videohrách k nám proudí i během víkendu. Zatímco vy jste možná lenošili, autoři Poldy rozhodně ne. “Konečně jsme se dočkali. A vy vlastně taky. Slib z kampaně na Poldu 7 je splněn,” vzkazují vývojáři na svém Facebooku. Na Steamu už je k dispozici poslední díl pro Macy. Jako minimum, pokud jde o operační systém, autoři uvádějí macOS ve verzi 10.11. Hra funguje na počítačích se staršími procesory Intel i na aktuálních čipech od Applu.

Podrobné hardwarová nároky už můžete prozkoumat přímo na Steamu. Sluší se připomenout, že starší Polda 6, který tu vyšel také pod názvem Detective Hayseed – Hollywood, má na Steamu jen verzi pro Windows. Naopak vylepšená verze Poldy 2, která právě vzniká, bude opět i pro Mac. A snad i nějaké konzole. Minimálně na Switch se autoři dívají s nadějí, ale nic konkrétního neslibují. Autoři také prozradili, že další starší díly by se měly objevit na Steamu do konce příštího roku. Polda 7 pro Android má pak vyjít někdy začátkem roku.

Mezitím dál běží kampaň na hru Polda 2 remástr na crowdfundingové platformě Hithit. Do konce kampaně zbývá v tuto chvíli stále 17 dní a autoři už “splnili plán” na 209 procent. To by potěšilo i poručíka Hamáčka z Černých baronů. Z původně žádaných 600 tisíc už dosáhli vývojáři s pomocí fanoušků přibližně na 1,26 milionu.

Autoři také přemýšleli, zda by dokázali přidat nějaké další milníky nad rámec těch původně vytyčených. V průběhu kampaně slíbili, že pokud se povede vybrat alespoň 950 tisíc korun, vylepší animace v takzvaných “celo-obrazovkových videích”. Než se ale nadáli, cíl byl pokořen. A fanoušci už se mohou podívat také na to, jak budou nově takové sekvence vypadat.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru