Five Nights at Freddy’s (film), Podívejte se na ukázku z filmu Five Nights At Freddy’s

Podívejte se na ukázku z filmu Five Nights At Freddy’s

Po nedávném úniku nemuseli fanoušci čekat dlouho. První ohlasy jsou velmi pozitivní

Zdroj: Universal Pictures
17. 5. 2023
Název: Five Nights at Freddy’s (film) Datum vydání: 27. 10. 2023 Datum vydání: 27. 10. 2023

Tak se fanoušci konečně dočkali. Po nedávném úniku a bizarním přiznání leakera tu máme oficiální první upoutávku na filmovou adaptaci Five Nights At Freddy’s. Studio necelou minutu dlouhý klip skromně nazývá teaserem, ale vlastně si už díky ní můžeme udělat docela dobrou představu o tom, jak bude chystaný snímek vypadat. Jen na oficiálním kanálu Universal Pictures už má video přes 4,5 miliony zhlédnutí a zdá se, že převažují velmi kladné ohlasy.

Autor hry a spoluautor filmu Scott Cawthon po nedávném úniku nedokončené upoutávky sliboval fanouškům, že až bude trailer úplně hotový, vylepšený a ještě lépe sestříhaný, bude se jim líbit ještě víc. Zdá se, že jeho slova se naplnila. Jak už jsme psali dříve, film Five Nights at Freddy’s má americkou premiéru naplánovanou na 27. října a produkuje jej filmová společnost Blumhouse Productions, která se specializuje na horory. Tohle ale bude její první film podle hry. Podle Jasona Bluma patří tento projekt mezi priority studia.

Snímek točí a na scénáři se podílí Emma Tammi. Ve filmu se objeví Josh Hutcherson (Peeta Mellark z Hunger Games), Matthew Lillard (Vřískot, Scooby-Doo) nebo Mary Stuart Masterson (Pistolnice, Smažená zelená rajčata). Filmová adaptace byla oznámena už v roce 2015. Původně měl film točit a scénář napsat slavný Chris Columbus, který má na kontě hity jako Sám doma, Mrs. Doubtfire – Táta v sukni či první dva díly Harryho Pottera. Natáčelo se od února do dubna letošního roku. Kromě kin bude novinka rovnou debutovat také ve streamovací službě Peacock od NBC.

Za zmínku ještě stojí, že od roku 2015 se objevil minimálně jeden projekt, který se chtěl na úspěchu Five Nights At Freddy’s svézt. Řeč je o snímku Willy’s Wonderland, který je u nás známý pod názvy Willyho kouzelný svět a Lunapark hrůzy. Hlavní roli tu hraje Nicolas Cage a fanoušci FNAF upozorňovali, že premisa se jejich oblíbené sérii nápadně podobá. Ostatně posuďte sami z oficiální synopse: “Bezejmenný tulák přijme pozici uklízeče v uzavřeném zábavním parku. Všední práce se ale brzy změní v boj o holý život, když místní mechaničtí roboti ožijí a začnou lačnit po krvi.” Níže najdete také trailer.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru