Marvel Rivals, Marvel Games, NetEase, Podívejte se na nové video z Marvel Rivals

Podívejte se na nové video z Marvel Rivals

Klip láká na mapu Yggsgard, ale zaměřuje se pouze na samotné prostředí

Zdroj: Marvel Games
16. 4. 2024
Název: Marvel Rivals Vývojář: Vydavatel: , Platformy: Žánr:

Po neoficiálním úniku informací se nám koncem března formálně představila nová akce Marvel Rivals od společností NetEase a Marvel Games. Hra přirovnávaná k Overwatchi odhalila základní parametry a kromě jiného jsme se dozvěděli, že se populární postavy od Marvelu budou utkávat na řadě známých míst. Autoři jmenovali Asgard či Tokio roku 2099 a lákali na destrukci prostředí.

Teď jsme se od oznámení hry dočkali prvního videa a zaměřuje se právě na jedno z chystaných bojišť. Přibližně minutový klip láká na mapu Yggsgard, který vznikla propojením Asgardu a Yggdrasilu. Ve videu nevidíme s výjimkou soch žádné postavy, ale stejně se nemohu na první pohled ubránit dojmu, že sleduji něco, co na každém kroku evokuje Overwatch od Blizzardu. Vedle obdivování oslnivých panoramat a honosných interiérů se můžeme zaposlouchat také do hudby, která působí poměrně velkolepě.

Uzavřená alfa začíná v květnu a samozřejmě můžete zkusit štěstí a přihlásit se do ní. Kdy dorazí plná verze týmové PvP střílečky, zatím není jasné. V tuto chvíli míří na PC. Utkávat se tu budou dva šestičlenné týmy superhrdinů a superpadouchů, kteří musejí spolupracovat, aby naplno využili potenciál svých nadlidských schopností.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru