Tribe Nation, Random Worlds, Podívejte se na nové video z české strategie Tribe Nation

Podívejte se na nové video z české strategie Tribe Nation

Autor Bran Skeldalu předvádí chystanou historickou hru v akci

Zdroj: Random Worlds
27. 3. 2024
Název: Tribe Nation Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Novou historickou strategii Tribe Nation od Jindry Skeldala už jsme vám představovali. Teď jsme se dočkali po sérii videí z vývoje nového traileru. Zaměřuje se na uživatelské rozhraní a správu kmene a zdrojů. Z nové ukázky si přitom můžeme udělat zase o něco lepší představu, jak se titul skutečně bude hrát.

Tribe Nation je chystaná česká real-time roguelike strategická hra zasazená do období galských válek. Hráči se ujmou role náčelníka kmene, jehož úkolem je přechytračit římské legie a zajistit tím přežití svého lidu. Nezávislé vývojářské studio Random Worlds říká, že si vyzkoušíme boj proti římské přesile a vzhledem k roguelike prvkům nás bude ztráta každé jednotky skutečně bolet. V nejhorším případě vyústí dokonce v porážku celého kmene.

Ještě si musíme pár měsíců počkat

Nepřítele máme proto přelstít v rychlých dynamických bitvách, které trvají 5 až 10 minut. Mapy budou náhodně generované a záměrně působí, jako by plánky byly vyřezané ze dřeva. Vybereme si náčelníka, budeme se učit druidské, válečnické i kmenové moudrosti a rozvineme i svou technologii. Nutné je vyrábět a vylepšovat vybavení, vybavovat své jednotky, ale současně si hlídat zdroje.

Bitvy mají být přehledné, vše se vejde na jednu obrazovku. Intuitivní má být rovněž správa kmene. Budeme obchodovat i verbovat a Tribe Nation slibuje, že nás zabaví, ať už máme na hru zrovna jen pár minut, anebo v ní chceme strávit několik dlouhých hodin.

Tribe Nation má vyjít na přelomu let 2024 a 2025.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru