Tribe Nation, Random Worlds, Autor Bran Skeldalu představil novou hru

Autor Bran Skeldalu představil novou hru

Jedná se o historickou strategii zasazenou do období galských válek

Zdroj: Random Worlds
11. 1. 2024
Název: Tribe Nation Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Jindřich Skeldal oznámil svou novou hru, na které pracuje pod hlavičkou studia Random Worlds. Jmenuje se Tribe Nation a půjde o roguelike real-time strategii zasazenou do období galských válek. Samotný autor novinku popisuje jako mix FTL a C&C: Rivals. Jindra na hře pracuje posledních šest měsíců.

“Staňte se náčelníkem, vzdorujte protivníkům a nepředvídatelným okolnostem na náhodně generovaných hexových bojištích, vyrábějte, vylepšujte a zbrojte,” láká oficiální popisek hry. Podle profilu na Steamu se chopíme jednoho z vybraných keltských kmenů vzdorujících Caesarovu válečnému tažení motivovanému touhou po bohatství a moci. Budeme putovat přes kmenová území napříč Evropou, bojovat i obchodovat.

Díky náhodně generovaným prvkům má být hra při každém průchodu trochu jiná. Máme pečlivě spravovat své omezené zdroje a efektivně se starat o své bojovníky. Musíme zabránit vyhlazení kmene, i když to bude velmi obtížné. Těšit se můžeme na rychlé bitvy, které mají zabrat 5 až 10 minut. Budeme měnit formace i vybavovat své muže. A kromě toho na nás čekají desítky příběhových setkání nebo nutnost osvojit si druidské dovednosti.

Hra už má profil na Steamu a nabídne českou lokalizaci. Videa z vývoje můžete sledovat na kanálu Jindry na YouTube.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru